2737
2734
عنوان

بنفشه های دلبرم +عکس

416 بازدید | 18 پست

عاشقشونم بعد از کلی بلایای طبیعی و غیر طبیعی ک سرشون اوردم تازه یاد گرفتم چجوری نگهداری کنم😂😍https://uupload.ir/files/cf5x_۲۰۲۱۰۲۰۳_۱۹۵۸۳۷.jpg

https://uupload.ir/files/pzx4_۲۰۲۱۰۲۰۳_۱۹۵۸۰۵.jpg

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسم اون کناریش چیه؟برگاش سبز و گوشتیه انگار 

ساکولنت خورشیدی

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

چجوری ازشون نگهداری میکنی؟

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2738
چجوری ازشون نگهداری میکنی؟

با فاصله از پنجره ی جنوبی 

خاک فقط پیتماس 

گلدون باید کوچیک باشه 

ابدهی از طریق زیر گلدونی 

هروقت خشک شد

بنفشه ی منم بعد از چند ماه گل داد 😍

چ رنگیه گلش برا من یکی سفیده یکی بنفش 

منم چند ماه بعد ک گداشتم جایی ک خوب نور گرفت گل داد

عاشقشم  خیلی خوشگله  نگهدارش چجوریه؟

ساکولنته دیگه نور زیاد میخواد 

اب دهی هر وقت خشک شد یا هر ده روز ی بار 

خاک هم باید شنی باشه

منم دارم گل نمیده    

نور کافی نمیبینه من تا گذاشتم ی جای پر نور یک ماه بعد گل داد ی عالم غنچه دارن

2706