2733
2734
عنوان

خودتونو دوست دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 39 پست
خودت باش دختر رو بخون

مرسی 😻

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره الهی قربون خودم برم فدای خودم شم عشق من اصلا...😅😅😅😅

😁😁😁 

خخخ

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2731

عاشق خودمم خیلی خیلی خودمو دوس دارم بنظرم هیشکی برام با ارزشتر از خودم و زندگی خود خود خودم نیس حتی بچه هام

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

اولویتم خودمم 

ولی خودمو زیاد دوست ندارم 

چون ویژگی خاصی ندارم ک بابتش خودمو دوست داشته باشم 

بعضی وقتا خودمو جای دوستام میذارم 

میبینم حق دارن ک ا من خوششون نیاد 

حس دلسوزی دارم نسبت ب خودم

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2738
چه کنم خب عاشقشونم دیگه...

حداقل بعد بچه هات خودتو دوست داشته باش 

چون تا خودتی از ته قلب دوست نداشته باشی کسی ام دوست نخواهد داشت ، ی قانونه 

کلا اولویت آخر خودمم!!تقریبا هر جنبنده ای تو خونه ام باشه تو اولویته!!دست خودم نیس!فداکاریه بی کنترل ...

منم اینجوری بودم ی مدت ... 

خودتو تغییر بده دوستم  

هیچی بارزشتر از خودمون نیست باور کن

اولویتم خودمم  ولی خودمو زیاد دوست ندارم  چون ویژگی خاصی ندارم ک بابتش خودمو دوست داشته ...

عزیزم هر آدمی منحصر به فردعه تو دنیا 

توام هستی پس قدر خودتو بدون 

هیچ کس کامل نیست جز خدا 

ما ارزشیم چون روح خدا درمون دمیده شده اینجوری نگو 🌹

متاسفانه یا خوشبختانه بیشتر خودم اولویتم هستم.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
متاسفانه یا خوشبختانه بیشتر خودم اولویتم هستم.

خوشبختانه است 😁

هیچوقت هیچوقت خودمو دوس نداشتم همیشه فکر میکنم افریده شدم تا فدایی خانواده ام بشم اولویت اول بچه هام بعد شوهرم بعد تمام جنبنده های عالم .. دیگه برای خودم جایی نمونده که تو الویت بزارم ظرف اولویتهام پر شده الگوم هم مادرم بود که خودشو فدای شوهرو بچه هاشو خانواده ی شوهرش کرد بعد از سی و سه سال سن انگار تازه از خواب بیدار شدم دو سه ماهیه فهمیدم چقدر اشتباه کردم اما حیف که دیگر خیلی دیر شده دوران طلایی عمرم گذشت حیییف😢

2706