2733
2739

ماجرای خودکشی اختاپوسو شنیدین؟ این داستان از زبان یکی از کارکنان استودیو گفته شده...

ویدیوش توی نت هست ولی خواهش میکنم نبینید من تو قسمت نظرات دیدم خیلیا گفته بودن دیدیم خیلی ترسیدیم و وسواس گرفتیم پس ب نفعتونه نبینینن.اکه میترسین لطفت همین الان تاپیکو ترک کنین.

ساعت حدود ۱۱ شب بود‌منو چن نفر دیکه از همکاران قسمت انیمیشن مونده بودیم تا یکی از قسمتهای باب اسفنجیو چک کنیم و ایراداتشو بگیریم و ب بخش دوبله ارائه بدیم.
خلاصه فیلم رو پلی کردم ؛ اونجایی بود که اختاپوس داشت برای کنسرت فرداشبش تمرین میکرد و صدای خنده های پاتریک و باب اسفنجی مزاحمش میشد‌.بهشون گفت ساکت بشن و اون دوتام گفتن باشه و رفتن تو خونه هاشون.فرداش اختاپوس فلوتشو برداشت و رفت سرصحنه و شروع کرد اهنگ زدن...یهو هنه چی خیلی عجیب شد.وضوع و کیفیت ویدیوبسیار پایین اومد و نویز شدیدی داشت ک ب زور صداهارو میتونستیم بشنویم‌.یهو یه تصویر عجیب دیدم و به همکارم گفتم فیلمو برگردونه عقب...بعد فیلمو استپ کردم دیدم چشمای تماشاگرا مثل چشمای انسانه!! دقیقا مثل چشمای انسان.خیلی تعجب کردیم چون هیچوقت تو انیمیشنا از عضوهای انسانی استفاده نمیکزدیم.یهو نویز خیلی خیلی بالا رفت و صدای جیغ ها و ناله های خیلی دلخراشی به گوش رسید.ولی اختاپوس همچنان فلوت میزد.نگاه ب همکارم کردم گفتم این واسه بچه ها یه ذره ترسناک نیست؟
بعد ادامه ویدیو رو دیدیم‌.هرلحظه کیفیت فیلم خیلی خیلی پایین میومد انگار از تلویزیون قدیمی میدیدیمش.و نویز هاهم شدیدتر و صدای ناله و شیون ها وحشتناکتر میشد.بعد کنسرت تموم شد و اختاپوس برگشت به خونش و رو تخت نشست

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

یهو کیفیت دوربین بسیار پاییتتر از قبل اومد طوری که به زور میتونستیم اختاپوسو تشخیص بدیم.یهو دوربین برگشت رو زمینِ خونه اختاپوس و دیدیدیم یه پسربچه ی حدود ۵ ساله ( واقعی .انیمیشنی نبود) روی زمین افتاده و چشاش از حدقه بیرون زده و دل و روده اش بیرون ریخته و دهنشم طوری کج شده ک مشخصه چقدر درد کشیده..

حالم بد شد همکارم گفت این چیه گذاشتن چرا اینطوری کردن؟ ادامشو بزنم؟

گفتم اره و ادامه ویدیو رو دیدیم.یهو گفتم یه لحظه ویدیو رو بزن عقب...زد عقب و فریم کردیم دیدیم چشمای اون پسربچه مثل چشمای تماشاگرانه...خلاصه فیلم رفت جلوتر و دیدیم یه دختر ۴ ساله ی موفرفری هم ب سرنوشت پسر اولی دچار شده و همه جاش پرخونه...

یه دفعه کیفیت ویدیو بالا رفت و چشمای اختاپوس قرمز قرمز شد.

با دیدن این تصاویر حالم بدشد و کف زمین بالا اوردم...زنگ زدیم مدیر اومد و گفت چیشده و فیلمارو واسش پلی کردیم...اونم خیلی تعجب کزده بود و زنگ زد همه ی عوامل انیمیشن اومدن و همشون قسم خوردن ک ما اصلا همچین صحنه هایی ندیدیم تو اولین بارِ بررسی...

خلاصه بین این قسم ها یهو یه تصویر جدید اومد ک اختاپوس یه کُلت از کنار تختش برداشت و گذاشت کنار مغزش و شلیک کرد...مغزش ریخت بیرون و واقعا عین مغز انسان پیچ درپیچ بود...با دیدن این صحنه بقیه هم عوق زدن و ویدیو رو ریختیم رو فلش فردا بردیم اداره پلیس‌...پلیس هم پی ماجرا رو گرفت اما ۴ سال بعد ؛ چون کوچکترین سرنخی پیدا نکردن ؛ ( درواقع بزرگترین سرنخی که پیدا کردن این بود که سایه ی عکاس ؛ روی اون دل و روده ها افتاده بود اما انقد تار و نامشخص بود که کسی نفهمید کیه) این پرونده واسه همیشه بسته شد...

و کارکنی ک داستان رو تعریف کرده بود ب افسردگی شدید دچار شد و یک هفته بعد خودشو دار زد.

این ویدیو واسه همیشه توی یوتیوب منحدم شد...و هنوز ک هنوزه کسی رمز اینکار وحشیانه و غیرانسانی رو نفهمید...

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
خدافز🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️من همیشه تنهام تو خونه میترسم،😐😂

لطفا زود برو

2738

از این داستانها زیاده گلم فیلم و عکسم زیاده ادیت و ساخت فیلم یا عکس جعلی کار راحتیه برای خیلی ها

هرچیزی رو به راحتی قبول نکنین

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها داستان ادامه داره

من در موردش خوندم

کمی عجیبه

ولی مطمئنا یه ذهن مریض اون کارو کرده

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
🤣🤣🤣🤣🤣ترسیدما گفتم چیا میگه بی مزه

باشه شما راست میگی.

برو کلیپشو ببین بامزگی از سرت بپره

2706