2733
2734
عنوان

از یع پسرکورد خوشم اومده //

| مشاهده متن کامل بحث + 3169 بازدید | 225 پست

[QUOTE=173936877]هیچی دنیا برعکس شده  یه زمانی خوششون نمیومد  حالا کردا خوب شدن ورژن جدیدن 😂😂😂[/QUOT]

دنیا همینجوری بوده و هست شما برعکس فکر میکنی

تا بوده کوردا زبانزد بودن تو همه چیز

کاااش دوباره برگردی به اولین بوسه...به اولین دیدار
توصیه میکنم تحت هیچ شرایطی با مذهب دیگه ای ازدواج نکن بعدا اختلاف پیش میاد دیگه نمیخام زیاد باز کنم ...

ازدواج ک سهله با یکی ک مذهبش متفاوته برا دوستیم نباید اقدام کرد حتی

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توصیه میکنم تحت هیچ شرایطی با مذهب دیگه ای ازدواج نکن بعدا اختلاف پیش میاد دیگه نمیخام زیاد باز کنم ...

بابا هم مذهبن احتمالا.... منم مواففم ک اختلاف مذهب خوب نیست حتی اگ دو نفرم ادمای مذهبی نباشن

[QUOTE=173936877]هیچی دنیا برعکس شده  یه زمانی خوششون نمیومد  حالا کردا خوب شدن ورژن جدیدن ...

ساقول 👌👌

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
2731

دوستان لطفاً بی احترامی نکنید همه ی قومیت ها خوب و بد داره 

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
من از کمتر کسی خوشم میاد و هیچوقت پیشقدم نشدم براهیچ آدمی و این یه گونه نادره گفتم درجریان باشی ...

کسی از کوردا بدش نمیاد شاید یه ویژگی خاصی داره از اون خوشت اومده

باور میکنی اونی که ازم خوشش اومده تو همین سایته دقیقا حرف تورو زده؟؟ 

2738
کسی از کوردا بدش نمیاد شاید یه ویژگی خاصی داره از اون خوشت اومده باور میکنی اونی که ازم خوشش اومده ...

سقف ریخت /:

اع لحاظ روحی نیاز دارم اعتماد به نفس تورو داشته باشم

😐🤞

منم داستان خیلی دارم از پسرای فارس ترک اوووووووووووو بگم ؟؟؟ حرفتون هیچ ربطی نداش به کرد ب ...

هر وقت دختر کردی تاپیک زد که عاشق پسر فارس شدم 

بعد حرف هر خاطره چیزی بدی  که از فارس داشتین آزادین میتونید برید بگید🤣 شاید حرفتون به خوب طرف باشه 

بعدم  بحث چیزی که فرمودید نیس 

من با احترام از استارتر معذرت میخام چون آقا هستم 

و با احترام از تاپیک میرم بیرون😶😶😶

فقط همشهری هواست خعلی جم کن استارتر 

اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره 🦂
از مردای کووورد متفرررررم 

مردهای کورد هم از تو متنفرن

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.
کوردا خیلی سرن گلم به دردش نمی خوری فک نکنم بخوادت از ناچاری جوابتو داده

عزییجان اینطور نگو هرکسی به اندازه خودش عزیز و محترمه هیچ قومی برتری نداره شخصیت اون فرد ملاکه

سقف ریخت /: اع لحاظ روحی نیاز دارم اعتماد به نفس تورو داشته باشم 😐🤞

اینجا داری ثابت میکنی لیاقت کوردا رو نداری

برو ازش بپرس

شیوا۸۸۸

2706