2733
2739
عنوان

دیده نشدن معده جنین۱۲ هفته

225 بازدید | 13 پست

کسی تجربه داره تو رو خدا بگید. من ۳قلو بار دارم دو قل رو نوشته معده هاشون دیده نشد .  البته  دو هفته دیرتر این دوتا قل تو سنوگرافی پیدا شدن  .ممکنه  چون کوچیکتر هستن پیدا نبوده؟۴روز دیگه نوبت دکتر دارم  میترسم نی نی هام چیزیش بشه  .توروخدا برام دعا کنید

👶👱‍♀️👶👩‍🧔⚘⚘خدایا ارامش قلبم  تویی.

الهی که سالم بغلشون بگیری 

واسه سه تاشون سه تا حمد خوندم💕😍

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشالله چیزی نمیشه و سالم بدنیا میان 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2738

عزیززززم ایشالا طوریشون نیس، براشون 3 تا حمد میخونم 

راستی طبیعی یا کاشتین؟ 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ای جونم عزیزم کوچولوهاتون هم سن توراهی های منن

توی غربالگری من حرفی ازمعده نبود ولی جنین ها سن هاشون چندروزباهم متفاوته که دکترگفت طبیعیه

وقل سوم خیلی خجالتی خودشو نشون نمیداد تیغه ی بینیش دیده نشد ولی باقی چیزا اوکی بود