2737
2734
عنوان

خواستگارم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 72 پست
باهام صادق نیست؟!!! اتفاقا خیلی باهام صادقه که اینارو بهم گفته. میتونست نگه و منم هیچوقت نفهمم

بیشتر پسراااا این مشروب رو تجربه کردن اگه گذاشته کنار اعتماد کن بهش ولی سیگار رو باید حتما قبل رسمی کردن مطمئن شی ترک کنه چون اصلا جالب نیست 

همه با یه سیگار که به اعتیاد کشیده نمیشن. واسه همین گفتم متعصبانه نظر ندین لطفا 

عزیزم اتفاقا این دوستانن که دارن صادقانه با شما حرف میزنن. واقعیت اینه. ولی اگه تصمیم به موندن داری و تایید میخوای بحثش جداس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که پاسخت رو دیدم بهت سفارش میکنم قبول نکنی عزیزم کسی ازتو میخاد این مسئله به این مهمی رو از خونوادت پنهون کنی پس بعد ها هم سیگارشو رها نمیکنه و از تو پنهون میمونه

دوست پسر منم اول اشنایی مون میگفت من خودم و خانوادم اهل دود و اینا نیستم بعد از دوسال سر یک مسله ای اینستاش هک شد دیدم چه خبره خانواده معتاد خودشم سیگار و مشروب و قلیون ....😤

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️
2731

ببین گلم اینایی که گفتی خط قرمزای منم بوده و هست.من خواستگاری داشتم که همه فامیل بسیج شده بودن من بله رو بهش بگم خیلی اتفاقی متوجه شدم مشروب میخوره هرکاری کرد گفتم نه چون وقتی خانوادش میخورن دوستاش میخورن خوذشم مزه اش رو چشیده پس راه فراری نداره بالاخره یه جایی یه وقتایی میره سراغش 

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2738
چراااا؟؟

درمورد سیگار بیشتر فکرکن.حالا یه نخ هست ولی فردا تقی به توقی خورد میشه دوتا سه تا و بهانه این هست که الان مشکل دارم بعذا میزارم کنار.من خودم از سیگار متنفرم اصلا نمیتونه درحد دو دقیقه بوشو تحمل کنم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

من بودم زنش نمیشدم...خیلی برام مهمه این چیزا..از کجا مطمئن شم راست گفته که ترک کردم

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
ببین بر اساس تجربه اینی ک اول گرفت دیگه نمیکشم یا وابستگی ندارم بعد الان میگه روزی ی نخ و میشکم‌ چی ...

عزیزم اشتباه متوجه شدین. قلیون و مش روب رو گفت قبلا مصرف کرده دیگه مصرف نمیکنه. ولی سیگار رو الان میکشه 

اگربه دلتون هست دوستان هرچقدرم غیرمتعصبانه ومنطقی جواب بدن بازشماچون به دلته بله رومیگی حتی مشاورم بری منعت کنه ازاین ازدواج بازم میگی نه اینجورنمیشه وبازم بله رومیگی به عقل خودت رجوع کن همین بالاخره هیچ کس بی عیب نیست اینم یکی ازعیب های این بنده خداست اگرصادق هست وبقیه چیزاشم اوکی هست وبه دلت نشسته قبول کن چون ممکنه سالهاطول بکشه وکسی این مدلی به دلت نشینه 

همسر منم مجردی کلی مشروب و قلیون و سیگار مصرف داشت ولی از وقتی ازدواج کردیم کلا گذاشت کنار هر ماه شاید به زور یه دونه سیگار بکشه اما قلیونو دوتایی میکشیم هر ماه یکی دوبار 

مشروبو کلا گذاشت کنارر

2706