2733
2739

نمیشه زندگی زن و شوهری خوبی داشت😬😬😬😬

خوش بحالشون شوهر پولدار از کجا گیر میارن🤔

اون وقت من درامدم ۷ تومنه میگن خیلی کمه 

اصلا نمیشه عشق و حال مجردی کرد😬😬😬

راست میگن؟؟؟؟

چس کلاس میان😜

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ ۷ تومن کمه

پس ۱۸۰۰ و ۲ تومن چیه؟ هیچی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

توقع هاي طرفين مهمه 

ماهي ٢٠ ميليون ٥.٦ سال پيش لاكچري پولدار بود

الان فقط خوبه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بازم 7 تومن. شوهر من بترکونه حقوقش 3 تومن هم نمیشه😐

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

چرا نشه😁

کیفشو ببر بابا

ولییی بنظرم یه پس‌انداز داشته باش 

که یه سرمایه حداقلی بعد چندسال کار کردن داشته باشی

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ما خداروشکر ماشین وخونه داریم..حقوق شوهرم میانگین ۴تومنه..پس انداز ب اون صورت نداریم ولی خداروشکر زندگی خوبی داریم..البته خداییش یزد هزینه ها کمتر از سایر شهرهاست

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2738

والا من با عددی که شما میگی پادشاهی بلدم بکنم تو مجردی 😁 تو متاهلی هم خوبه اگه قسط و اجاره خونه نباشه

یا پز میدن یا اینکه واقعا توقعات شون بالاست ...شایدم مدیریت مخارج بلد نیستن 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ب زندگی واقعیشون نگاه کنی اکثر منتظر یارانه و معیشتین ..

خدا ب همه بده یه نگاهی هم ب شوهر من کنه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین کاری ندارم بدت میاد یا نمیاد ولی ۱۵ تا ۲۰ برا چن سال پیش خوب بود الان از نظر من واقعا یه زندگی معمولیه البته اینم در نظر بگیر که خط فقر ۱۰ میلیونه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2706