2733
2734

حرف واقعی تون روبگید مرسی.بچه روکه می خوای جدا کنید تو اتاق دیکه بخوابید باهمسرتون خیلی خیلی صمیمی هستین که بچه اذیتتون میکنه یا می خواین بچه مستقل بشه یا چی .من که بچه مو از پیش خودم نمیتونم جایی بزارم بخواب نگرانش میشم و با همسرمم صمیمی بودم الان دیگه نیستم پس بچه خوابیدن بهم ارامش میده .به خاطر کنجکاویم ها سوالم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میزاریم اتاقش خودشون چون اینجوری به زندگی زناشوییمون لطمه میخوره هم به بچه 

دقیقا👌🙌

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

مادر من چقد دلش بزرکع که با این که ۲۲سالم هست اکثرا کنارش می‌خوایم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738

زندگی زناشویی فقط س ک س هست ؟؟؟

دل مامانم چقد بزرگه که تا ۲۲سالکی کنارش خوابیدم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

افرييين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مادر من چقد دلش بزرکع که با این که ۲۲سالم هست اکثرا کنارش می‌خوایم 

دقیقا من تا ازدواج کنم پیش مادرم می خوابیدم بردارمم اون طرف الانم برادرم ۱۷ ساله اس بازم پیشش می خوابه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
دقیقا من تا ازدواج کنم پیش مادرم می خوابیدم بردارمم اون طرف الانم برادرم ۱۷ ساله اس بازم پیشش می خوا ...

آره بابا 

این حرف که مستقل بشه چرت و پرتی بیش نیتس 

من الان تو دور ترین نقطه دارم درس میخونم 

دانشجوام 

شاغل بودم 

از ۱۹ سالگی به تنهایی سفر کردم 

بعد بچه دیگه با شوهرت صمیمی نیستی؟

نه بعد دنیا اومدن بچه کلا تغییرکرد 

2706