2737
2734
عنوان

یه سوال داشتم از همتون بیاید لطفا!!!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 102 پست
کاش دست از این مثلا روشن فکری های احمقانه بردارن یسری ها الگوی بچه پدر و مادرش هستن در ضمن چیزی را ...

روشن فکری و احمقانه ؟

یا عقب ماندگی و احمقانه ؟

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁

هیچ والا نمیبینم فایده داشته باشه  راستش...

اونایی که نمی دونن قبله کدوم وره تو بارداریاشون... بیا و بچه هاشونو ببین...ساکت آروم زرنگ...اون وقت من نمازم ترک نشد..قرآن و دعا...‌بیا بچمو ببین ...ایقد عذابم داده که حد نداره..چهارسالشه.بیش فعاله..‌گریه میکنه که آدم وحشت میکنه..چهارساله زندگیم جهنم شده.

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روشن فکری و احمقانه ؟ یا عقب ماندگی و احمقانه ؟

روشن فکری نه

مثلا روشن فکری

امثال شما فکر میکنید خیلی روشن فکر و به روز هستین 

الان هرکی میخواد ادای روشن فکرارو دربیاره یه مخالفت با دین و مذهب و ... میزنه تنگ بقیه کاراش و فکر میکنه اوج لاکچری بودنه این کارا

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

زنداداشم کل بارداریش خونه مامانم بود... مامانم یکسره دعا و قرآن میخوند هررر خوراکی بهش میداد بخوره قبلش کلی سوره میخوند و فوت میکرد الان بچه بدنیا اومده یه بچه ی غرررغرووووو انقدررر نق میزنه صدتا دکترم بردنش هیچیش نیست .. ب مامانم‌میگم خوب شد تو اینهمه دعا ثنا خوندی بچه این شد نمیخوندی چی 😂😂

2728
هیچ والا نمیبینم فایده داشته باشه  راستش... اونایی که نمی دونن قبله کدوم وره تو بارداریاشون... ...

عزیزم اون طفل معصوم که چیزی متوجه نیست الان مثل ی فرشته اس🥺

براش زیارت عاشورا زیاد بخون موقعی ک خوابه بشین بالای سرش و بخون

و سوره عصر

خیلی تو ارامش یچه تاثیر داره

2740

مامان من حتی غذایی که شبه ناک بوده رو نمیخورده نماز و قرآن و اینا که دیگه جای خود داره.خیلی رو زندگی من اثر گزاشته.واقعا ممنونم از مامانم که انقدر سر من همه چیو مراعات کرده.منم الان دارم مراعات میکنم بچم مثل خودم باشه😍

چقدر مسخره، بابا يكم اپديت شيد، اين افكاراي مامان بزرگي براي ٥٠ سال پيشه، 

میگم که مخالفت با دین و مذهب شده از نماد روشن فکری🤨

عزیز من معنی روشن فکری و اپدیت بودن بد جا افتاده برای امثال شما

یعنی الان قانع بشی که خیلی تاثیر داره به زور میخوای نماز خون بشی؟ 9 ماه میشی بعدش چی؟ بعد خود به خود همه چی حله؟ 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
یعنی الان قانع بشی که خیلی تاثیر داره به زور میخوای نماز خون بشی؟ 9 ماه میشی بعدش چی؟ بعد خود به خود ...

من اصلا چیزی راجع به نماز خون بودن یا نبودن خودم حرفی زدم 🤔؟؟؟؟؟

عزیزم اون طفل معصوم که چیزی متوجه نیست الان مثل ی فرشته اس🥺 براش زیارت عاشورا زیاد بخون موقعی ک خو ...

بخدا...دیگه بریدم...  ....

ولی کلا..بخوام برات بگم...یه خاله دارم خیلی باایمان و نمازخونه...بچه هاش ماشالله همگی سربه زیر زندگی خوب و همسر خوب باایمان شدن...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
بخدا...دیگه بریدم...   .... ولی کلا..بخوام برات بگم...یه خاله دارم خیلی باایمان و نمازخونه... ...

درک میکنم سخته واقعا 

بچه های اینجوری زیاد دبدم

انشالله خدا به دلت آرامش بده عزیزم و صبرت رو زیاد کنه🙏

ا

2706