2733
2739
عنوان

رابطتون با خانواده همسرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خووبم باهاشون خانواده با شخصيت و فهيمي هستن خدارشكر❤️❤️

بايد ديد جاري اينده هيوولا ميشه يا فرشته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

ما هنوزرابطمون رسمی نشده ولی‌مامانشو خواهرش که خیلییی دوستم دارن مخصوصا خواهرش ، از فامیلاشم عمشو دیدم خیلی بدجنس بود ولی بازم کلی ازم تعریف میگرد ،اما دختر عمشو شوهرش با پسرعموشو زنشو دیدیم خیلییی خوب و مهربون بودن و خیلی بهم احترام گذاشتن

2740
جاری فرشته نداریم

منم همين فكرو ميكنم 

از خانواده همسر شانس اوردم

جاري رو اميدي نميشه داشت😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم در یه حدی نگه داشتم 

تا باهاشون یه کم بیشتر از حد معمول خوش و بش کنم پر رو میشن دور برمیدارن 

با وجودی که همه جا نشستن و گفتن من بین عروساشون بهترم ولی بازم رو در رو که هستیم خودشونو میگیرن منم مثل خودشون رفتار میکنم آینه آینه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ما هم سردیم چون وقتی میرم مامانش و خواهرش میرن تو اشپرخونه کلا با همدیگه حرف میزنن من کاری بهشون ندارم البته سالی یکبار بیشتر نمیبینمشون اون که اینطور

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊