2733
2734
عنوان

از پدرم بدم میاد دیگه دوسش ندارم

449 بازدید | 29 پست

این چند وقت فحشم میده برای چیزای بی دلیل گرسنم نیست فحش میده تو این یه سال ۷ بار کتکم زد دیگه نمیخوامش

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه شوهره دیگه نمیخواهیش؟!!

نه شما نمیدونی

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
چرا مادرت کجاست؟

مادرمم گیر کرده از دستش

2738
خب ميخاي چكار كني

نمیدونم

منم...فقط دارم بخاطر خواهر کوچیکم تحمل میکنمش خودخواهه بس که سر سه ماه بعد فوت مادرم رفت زن گرفت و زرتی هم بچه دار شدن 

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
ازدواج کن کاری ک خودم انجام دادم

ازکجامعلوم گلم ازچاله توچاه نرع😔😔

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
عزیزم متوجه نشدم گرسنم نیست فحش میده؟

نه میگم برای چیزای کوچیک فحش میده

ازدواج کن کاری ک خودم انجام دادم

آخه این چه پیشنهادیه؟هییییچ دختری که توخونه پدر شرایطش خوب نبوده و به دلیل فرار از خونه پدر شوهر کرده باشه خوشبخت نشده و نمیشه و فققققط بدتر میشه وضعش

2706