2737
2734
عنوان

دوستاییکه اندروید 10 هست گوشیشون

59 بازدید | 12 پست

مصرف باطری گوشیتون چطوریه

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خوبه 

اگه نت روشن باشه چند ساعت روشن میمونه گوشیت

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
افتضاحه ازبس تواینترنتم فوری خالی میشه    

میشه بگی چن ساعت

مال من چهارده ونیم هست خوبه 

گوشیتون چیه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738
توچه جوری کاربریت ماله سه سال پیش ؟تعدادپستات یه دونه🤔

این کاربریم مال یکی از خطای قدیمیم بود عضو شدم و بنا بر دلایلی سیم کارتمو خاموش کردم. الان پیداش کردم چون کاربری قبلیم اکه افسونگر دلبر بودم از بین رفت😐