2733
2734
الان از زندگیت راضی هستی؟ تو هم عاشق همسرت بودی

خدا رو شکر آره 

عاشقش بودم الان بیشترم شده 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنم خیلی کم بود اونا گفتن نشون کنیم اما پدرم مخالفت کردن 

سلام علیکم بر  خواهرعزیز م  

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2728
2740
اون ازدواج کرد؟ الان میبینش اصلا

آره میبینمش بازم همسایه مامانمینان

سال پیش ازدواج کرد بعد چند وقت طلاق گرفت 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

یه پسری بود دفعه اول قرار بود با مادرش بیاد بعد مادرش تک و تنها پاشد اومد ،مثلا اول میخواست خودش بپسنده بعد پسرش رو بیاره

من از همون اول از این حرکت مادرش خوشم نیومد،اما دوباره تماس گرفت خواهش کرد با پسرش بیاد 

بعد انقدر مطمئن بود که جواب ما مثبت هست که تو جلسه خواستگاری گفت بعد بله برون این دوتا دختر کوچیکتون رو هم برای پسر دومم میخوام،منم هپ از قیافه پسره خوشم نیومد هم اینکه دیدم حوصله سروکله زدن با همچین مادرشوهری رو ندارم

خلاصه جواب منفی دادم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

یادم نیس

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706