2733
2739
عنوان

فردا نوبت رنگ مو دارم😥الان پریود شدم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 29 پست

رنگ نمیگیره موهات   منم نمیدونستم برا عروسیم داشتم رنگ میزاشتم   ارایشگره همش میگف وااای چرا رنگ نمیگیره و فلان...    بعد وسط بحث فهمید پریودم  گف خو از اول میگفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه میشه ۳ روز بنداز عقب. اگه رنگ موهات خوب نشد آرایشگر میگه ب پریودی مربوط بوده

ینی روز ۳_۴ برم مشکلی نداره؟

کلا تار موهام نازکه زود رنگ میگیره

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
بلوند ميخايي بكني؟

نه 

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2740
پس امتحان کن  من موهام پر کلاغیه حتی دکلره هم دیر میگیره

موهام ظریفه رنگش خرمایی 

همیشه هم زود رنگ میگیره

پس ربطي نداره برو

جدی؟

میخواستم بالیاژ کنم ولی نه خیلی روشن معمولی

جدی؟ میخواستم بالیاژ کنم ولی نه خیلی روشن معمولی

عزیزم آرایشگرم مو باز نمیکنه بزار چند روزه دیگه به آرایشگاه هم بگی خودش تایید میکنه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
جدی؟ میخواستم بالیاژ کنم ولی نه خیلی روشن معمولی

من ك توپريودي رنگ ميكردم ارايشگرم ميگفت ربطي نداره

قرص اسپرين و سرماخوردگي نبايد قبلش خورده باشي

زمينه موهات چ رنگيه؟

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
2706