2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا

تاپیک قبلیم

چندشب پیش از خونه مادرشوهرم اومدیم بخدا اصلااونجا رفتاربدی نداشتم ک هیچ کلیم کار کردم .امدیم خونه داشتم لباس مینداختم خشک شع سیم انتن قطع شد شوهرم گیر داد وصلش کن منم هی گفتم نمیتونم دیگ دعوامون شد منم وصلش کردم بعد اون باتری گوشیمو قایم کرد فردا ک رفت سرکار من چیزی نداشتم ب دخترم صبحانه بدم غروبم مامانش با ی عالمه مهمون اومد خونمون منم غذا درست کردم بالاخره با گوشت کم و...باتری گوشیمم ک قایم کرده بود.شب اومد خونه مهمونا داشتن شام میخوردن منم رفتم باتری گوشی اونو قایم کردم اونا ک رفتن گفت بده گفتم اول تو باتری گوشیمو بده تامنم بدم باتری تورو .اینقدر کتکم زد ک پاهام و دستم کبوده گفتم نزن پدرسگ دست خودم نبود خیلی دردم گرفت دخترمم خیلی ترسیده بود شوهرم گفت ب من میگی پدر سگ پتو گذاشت توصورتم داشتم خفه میشدم هرچی دستو پازدم بدتر پتو رو فشارمیداد

2731

دیگ گفتم باتریتو میدم ولم کرد بزور از بس جیغ کشیدم گلوم درد میکنه اومد باتری منم داد گفت بداظهر میری جشن فامیلامون گفتم همین الان داشتی خفم میکردی گمشو نبینمت رفت سرکار منم اومدم خونه مامانم 

2738
 تاپیک قبلیم چندشب پیش از خونه مادرشوهرم اومدیم بخدا اصلااونجا رفتاربدی نداشتم ک هیچ کلیم کار ...

تا همینجا دلم ریش شد

مگه برده اورده خیلی صبوری نرو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ن نرو ازش تعهد محضری بگیر دوباره تکرار میکنه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
 تاپیک قبلیم چندشب پیش از خونه مادرشوهرم اومدیم بخدا اصلااونجا رفتاربدی نداشتم ک هیچ کلیم کار ...

ایییی واااای این کااارا چیههههه🤯😳😳😳😳😳😳

سالمه شوهرت؟؟؟؟ 

به پدرت بگو حتماا

کاش رفته بودی پزشک قانونی برگه بگیری که کتکت زده

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
2706