2733
2734
عنوان

کیا مثل من احساس تنهایی میکنن؟

119 بازدید | 15 پست

هیچ دوستی،مطلقا هیچ دوستی ندارم

یسری دوست مجازی داشتم ک ب دلایلی پیجمو بستم و رسمآ ارتباطم قطع شده

بینهایت احساس تنهایی میکنم

دلم معاشرت میخواد

ن دوستی ن رابطه ای ادم دلش میپوسه...

ماه🌙

من من

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الان همه قهرم دلم میخواد بالا بیارم روی همه چیز :\💜

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/
2728

منم 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
2738

با اینکه متاهلم  ولی  تنهام    

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
منم ولی بنظرم تنهایی بهتره

خب آخه چقدر تنهایی

بله منم از تنهاییم لذت میبرم ولی خب ی مواقعی باید یکی باشه باهاش حرف بزنی،تلفن و برداری بگی اهای فلانی من فلان درد و دارم یا بی دلیل وراجی کنی

تنهایی همیشه خوب نیست ی وقتایی واقعا ازار دهندس

ماه🌙
خب آخه چقدر تنهایی بله منم از تنهاییم لذت میبرم ولی خب ی مواقعی باید یوی باشه باهاش حرف بزنی،تلفن و ...

اره درسته، من ب شخصه از هیچکدوم از دوستام و اطرافیانم ک باهاشون در ارتباط بودم هیچ خوبی ندیدم،الانم ن دوستی دارم ک مثلا باهاش تلفنی بحرفم یا رفت و آمد کنم، فقط دوستا مدرسمن ک در حد سوال درسی ک از هم بپرسیم با هم در ارتباطیم

میشه ازتون خاهش کنم ی صلوات برام بفرستید برای رسیدن ب کسی ک دوسش دارم 😢
افکار..؟!

هرچی که الان اومده سراغت چه خوب چه دلیلش افکارته به چیز بد فکر کنی اتفاقات بد پیش روته به چیز های خوب کنی هم اتقاق های خوب......

جذبش میکنی 

نه اینکه فقط به تنهایی فکر کنی تنهایی بیاد سراغت نه 

اگر مثلا بیماری فکر کنی میبنی فردا دعوات میشه یا تصادف میکنی .......کلا انرژی منفی نتیجه اش جذب اتفاق های ناراحت کننده است.....

هرچی که الان اومده سراغت چه خوب چه دلیلش افکارته به چیز بد فکر کنی اتفاقات بد پیش روته به چیز های خو ...

میدونم

شایدم خودم جذبش کردم نمیدونم چون سابق عاشق تنهایی بودم الان میبینم چندانم خوشایندم نیست،حداقل نه همیشه

ماه🌙
2706