2737
2739

امروز رفتم دكتر ارتودنسي بهم گفت بايد هم ارتو كني هم جراحي فك ٢٠تومنم هزينشه خيلي ناراحت شدم كاش جراحي نميخواست😭😭😭😭😭😭كسي جراحي كرده چطوريه درد داره؟؟هزينش چقدره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکتون چطوره من خودم درآینده میخوام جراحی کنم فکم بکم کجه وگفتن اول باید بیای ببینیم به ارتودنسی نیاز داره یانه البته من برای کشیدن دندون عقل رفته بودم که دکتره گفت فکت یکم کجه میدونی؟؟گفتم آره یکم جلوهم هست😁ولی پول ندارم هزینه عملش زیاده من ته تهش۱۰ نیلیون دارم که گفت خواستی بیا برات توهمون رنج عمل میکنیم حالا نمیدونم ۷،۸ ماه پیش بود نمیدونم دیگه

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
انحراف فک داری؟ من چند سال پیش رفتم گفت ۵ تومن کاش عمل میکردم🙁

منم دارم

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
يه كممممممم خيليييييييي كم فك پايينم جلوعه خودم حس ميكنم دكتر گفت بايد جراحي بشه من فكرميكردم با ارت ...

پیش چند دکتر دیگه هم برو فقط به حرف یه دکتر گوش نکن

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
2738
2706