2733
2734
عنوان

عشقای حاجی ی دقه بیاین😆😂😂

259 بازدید | 15 پست

کسی سایت شخصیت شناسی و تست افسردگی معتبر داره بزاره

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عشق؟؟؟؟حاجی؟؟؟؟🤔

عژژژژب

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
من یه نرم افزار از توی گوگل پلی دان کردم خوب بود

اسمش

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
افسرده شدی

من ن دوستم پیشمه هی چپ میره راس میاد میگه افسرده ام..میگم زر نزن الان بهت ثابت میکنم 

میخام تست بده بفهمه ادا درمیاره

2738
تست افسردگی که یکی از بچه ها گفت معتبر نیست راستم میگفت به این راحتی نیست ولی  https://esanj. ...

دمت گرم😘

ت نیسی😐

نه خوشبختانه 🤲

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2706