2737
2734
عنوان

کادو روز زن

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 63 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

استارتر جدای از هر شوخی اگه من جای مادرشوهرت بودم خیلی ناراحت میشدم از این طرز کادو دادن خدایی خییلی بی انصافی کردی و فرق گذاشتی کاش یکمم از شوهرت میگرفتی حداقل یه کادو ۱۰۰ یا ۱۵۰ تومنی هم ب مادرشوهرت میدادی..خیلی عروس طور دیگه رفتار کردی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببخشید تو رو خدا یک لحظه تایپ اشتباهی شد درست کردم خدا😭😢😥 

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
خیلی تفاوت قیمت دارن کادو مادرت و مادرشوهرت

کفش مامانم با خواهرم گرفنیم 100تمن 100تمن

نامزدمم از سمت خودش ب مامانم و مامانش کادو میده

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2740
😐

به قرآن قسم نا خواسته بود اشتباه تایپ شد به خدا راست میگم😢

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
استارتر جدای از هر شوخی اگه من جای مادرشوهرت بودم خیلی ناراحت میشدم از این طرز کادو دادن خدایی خییلی ...

نه عزبزم 100تمن دادم واسه مامانم 100هم خواهرم 

اخه بیشتر نداشتم واقعا 

همین الانشم کارتم خالی شد

نامزدمم از سمت خودش ب جفتشون کادو میده

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
فهمیدم عزیزم فدای سرت😂❤

قربونت برم عزیزم بخدا از خجالت آب شدم😢🌹 

2706