2733
2739
عنوان

چرا در مقابل خیانت همه دارن سکوت میکنن 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 32 پست
خب حتما دوسش داره

کاری به اون ندارم من هنوز توی کار دختر داییم موندم خودش به زور ازدواج کرد الانم کت اینجور

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من حالا کاری ب دختر عموم ندارم ولی حالا خوب شد که اینقدر دخترای مردمو تو سر من نزنن 😥

مشکل خودت رو حل کن 

چکار بقیه داری ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
انتظار داری سرشو ببرن😒😒

اره اصلا تلکیف این جور ادما با خودشون معلوم نیست.میگن چرا هیچی نمیگین بعد که میزنن دختره رو تاکار میکنن میگن چرا کردین.ادم میمونه بخدا

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
خب الان جیکار کنن؟نه عزیزم با دادو هوار کردن و ابرو ریزی قبح قضیه میریزه نه با پنهان کاری.مثلا همه ب ...

نمیدونم والا اگه خدایییی نکرده من اینکارو کرده بودم که از بس منو زده بودن که سیا کبودم کرده بودن 

همینجوریش من فقط چادر سرم نکنم هر چی از دهنشون در بیاد ب من میگن 

2738
اره اصلا تلکیف این جور ادما با خودشون معلوم نیست.میگن چرا هیچی نمیگین بعد که میزنن دختره رو تاکار می ...

اخه دیگه زمان قدیم نیس ک. زن یا مردی ک خیانت میکنه طرف مقابلش یا میبخشه یا جدا میشن.ادم باید سرش تو کار خودش باشه

نمیدونم والا اگه خدایییی نکرده من اینکارو کرده بودم که از بس منو زده بودن که سیا کبودم کرده بودن&nbs ...

شما از کجا میدونی اونو نزدن؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
چرا میختدی اخه؟بخدا خنده دار نیست 

اخه ما هم یک فامیل داریم زنه همش میگه من با شوهرم دیشب دعوام شد دیگه طلاق ....سه روز بعد دوباره بر میگرده ...دیگه فامیلای ما میدونن هر وقت میگه با رضا دعوام شد همه میگن نگران نباش بر میگردی پیشش...😁

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️
2706