2737
2734
عنوان

نامزدم فوت شده

2328 بازدید | 25 پست

سی روزه نامزدم فوت شده هررروز بدتر از دیروزمهیچ انگیزه ای واسه زندگی دیگه ندارم 

حس میکنم یه غمی تو دلمه که هیچجوره نمیتونم پاکش کنم از همه چی خسته شدم دلتنگم هرجارو نگاه میکنم خاطره هام میان جلو چشمم هرچی میبینم تو اینترنت و اینستا ارزوهای خودمو یادم میارن که ناامید شدن همشون دیگه امیدو ارزویی ندارم

به خداحافظی تلخ تو سوگند نشد،،که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد...

😥😥😥😥😣😣😣تسلیت میگم عزیزم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدارحمتش کنه

غم آخرت باشه🥺

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

حق داری ناراحت باشی اگه عاشق هم بودین هم که بدتر دل آدم میخواد از سینه بزنه بیرون خیلی سخته تسلیت میگم بهت خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

وای خیلی ناراحت شدم 

غم آخرت باشه 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706