2733
2739
عنوان

به نظرتون مواما چه رنگی بزنم🙄+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 94 پست
خو وقتی عکستو پاک میکنی مایی که تازه اومدیم چی بگیم؟😐😐

گذاشتم

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

ای جوووونم چ جیگریییی تو😻😻😻

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دماعت عملیه؟چون سفیدی هر رنگی بزاری بی نظیری

ن عمل نکردم 

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2740
چون خوشگلی هر رنگی بزنی بهت میاد 

مرسی قشنگم

اسییییی 

چه نازی ماشاءالله

اوممم

موهات رو فندقی کن یا کلا موهات رو مش کن

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
فندقی صورتت رو از اینکه الانه ناز تر و خانومتر میکنه شغلت چیه؟ 

دانشجوی هوشبریم

یا خدااا اسی خیلی شبیه منی، فرم صورتت رنگ پوستت، لب و دهن و ابرو و... حتی منم موهام ریخته و کم پشت شده، من معمولا رنگ قهوه ای تیره میذارم البته از ریشه نه ها، مثل لایت

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
اسییییی  چه نازی ماشاءالله اوممم موهات رو فندقی کن یا کلا موهات رو مش کن

ممنون عزیز دلم

ندیدم

سه بار گذاشتم☹

2706