2733
2739
عنوان

شوهرم که گفته بچه پنج ماهمو باید سقط کنم از دیروز

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 125 پست
قربونت برم عزیزدلم ❤❤اره بخدا فقط سالم باشه گناهه سر جنسیت ناشکری کردن

فدات عزیزدلم بله گلم فقط سلامتیش مهمه چه پسرباشه چه دخترشکرخداهزاربارشکرش

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست من بچه دومش بود حامله شد نمیخاست روزای اول هی میگفت شوهدم میگه سقطش کن من نمیخام سقط کنم منم بر ...

😭😭😭😭😭ای خدااا

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
قربونت برم من مهربونم عزیزمی❤❤❤❤

😘😘😘😘😘😘😘😘برا خودت و اون دخترجیگرت..

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2740
مشکلتون چیه؟یدفعه ای بی دلیل نمیشه همچین حرفی بزنه که 

مشکلمون اینه ،قرار بود منو ببره بهداشت برا واکسن ،دو هفته بود امروز و فردا میکرد چهار شنبه که باید میرفتم ،بهش گفتم منو ببر ، اصلا حرفی نزد، رفت دنبال کارای خواهرش،منو هم نمیذاره تنها برم، منم پاشدم خودم رفتم، بعد فهمید رفتم سروع کرد توهین از این حرفا ،آخر سرم گفت بچه رو سقط کن

از با تو بودن دل برایم عادتی ساخت که هرگز بی تو بودن را باور ندارم...
به من میگی این حرفو؟من مخوام بچه رو نگهدارم کای براش لباس خردیدم از دیروز همه رو چیدم رومیز بغلشون م ...

نه فدات بشم تو رو نمیگم تو هم اسیر یه آدم بی فکر شدی 

خدا کمکت کنه 😙

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
استارتر با شوهرت اشتی کردی؟

نه آشتی نکردم

داداشم زنگ زد که تو غلط کردی به خواهرم گفتی بچ ی پنج ماهه رو سقط کنه،بچه نمیخواستی نمیذاشتی حامله بشه،خودت مشتاق بچه بودی الانم میگی بچه نخوام خلاصه از این حرفا،دیشب ساعت دوازده شب اومد خونه ،اصلا حرفی نزد، ثبح خواهرش بازم زنگ زد رفت پیش اون

از با تو بودن دل برایم عادتی ساخت که هرگز بی تو بودن را باور ندارم...