2737
2734
عنوان

شوهرم که گفته بچه پنج ماهمو باید سقط کنم از دیروز

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 125 پست
دیروز بحثمون سد من بهش گفتم کجایی؟ از این  حرفا از وقتی حامله شدم اصلا نگفته بود بچه رو سقط کن ...

عصبانی بوده یچیزی برای خودش گفته 

منو ابجی کوچولوت بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوت هستیم عزیزم💓💓💓
عزیزم نگو توروخدا😭😭من بچم دختره دلم ب درد میاد بقران اینارو میگید😭مگ دختر چشه اخه؟

دخترماهه آخه دخترپسرچه فرقی داره سلامتیشون مهمه عزیزم خداحفظش کنه گل دخترتو

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم به خاطر همین پرسیدم چون گفت خونه پر دود سیگاره شاید موادی چیزیم مصرف میکنه نمیفهمه چی میگه

نه اهل مواد نیست ،وضع مالی هم خوبه، فقط به سرش زده سقط کنم برم خونه ی مامانم

از با تو بودن دل برایم عادتی ساخت که هرگز بی تو بودن را باور ندارم...

وای نه تو رو خدا به حرفش نکن 

چجوری دلش اومده این حرف رو بهت زده مراقب خودت باش استرس نده به خودت ان شاءا... شوهرت متوجه اشتباهش بشه 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
2738
آره والا

هی خدا....اگه بدونین چقدر سخته انتظار ۲سال انتظار کشیدم به اندازه این روزا سخت نبود هر ۱روزش ۱سال داره برام میگذره توروخدا برام دعا کنید

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
من روز ۹ آی یو ای هستم...تورو خدا ببین یکی مثل ماها آرزوی بچه دارن یکی مث اون کاربر که انقدر ریلکس ن ...

ان شالله که آزمایش بدی ومثبت بشه مامان بشی بحق فاطمه زهرا

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت
چرا مشکلش چیه بگو من مث تو قاتل نیستم ک یه بچه زنده رو بکشم

دوست من بچه دومش بود حامله شد نمیخاست روزای اول هی میگفت شوهدم میگه سقطش کن من نمیخام سقط کنم منم برای اینکه کمکش کرده باشم شوهرم با شوهرش صحبت کرد 

ی دفعه همچین بچه طفل معصوم چهارماه شد خودش سقطش کرد ماما اورد تو خونش و شیاف براش گزاشت 

الهی عکس  بچه سقط شدشپ گزاشت الهی بگردم اینقدر دلم سوخت قشنگ چشماش دراومده بودن دوستو پاهاش 

شبیه ی جوجه مرغ  بود 

ما همه حالمون گرفته شد ک چطور بچشونو کشتن

فک کن حتی برای تشکیل قلبشم رفته بودن و قلبشم تشکیل شده بود هی ماها رو  دست دست کرد همچین چهارم اه شد 😥

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
[QUOTE=] بچت دختره؟؟؟؟؟ داسه همین تاالان نگفته بندازیش؟   [/QUOTE] عزیزم نگو توروخدا😭😭من ...

عزیز دلم قربون تو و اون دختر نانازت 

ولش کن عزیزم نیاز نیس حرف همه برات مهم باشه....

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2706