2733
2739
عنوان

با دلتنگی دوران عقد چه میکردین ؟

302 بازدید | 23 پست

این درسته که یه دخترو پسر بخاطر پول 4 سال تو عقد بمونن؟بخدا دارم دیونه میشم دیگه بریدم . زندگی خیلی داره بهم فشار میاره . خیلی داره امسال همه زورشو میزنه منو خورد کنه. بدترین سال زندگیمه. هزارتا مشکل دارم روز به روز داذن اضافه میشن .یه دعایی بگین بخونم بلکه تموم شه بخدا خسته شدم بریدم . 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

نمیخوام دلداریت بدم‌ولی شکر خدا مال هم شدین و رسمی 

بخدا دوساله همو میخوایم بخاطر پول صبر کردیم الان ک یکم اوصاع بهتر شده اومده خواستگاریم خانوادم مخالفت شدییییید میکنن کاش منم جای تو بودم 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیخوام دلداریت بدم‌ولی شکر خدا مال هم شدین و رسمی  بخدا دوساله همو میخوایم بخاطر پول صبر کردی ...

من که میگم میگذره فقط با این امید زندم فقط

نه ازشماکه ۴سال نه ازمن که ۴ماه بعدنامزدی رفتم خونه خودم خیلی زودوهیچی نفهمیدم😑😂البته دوسه ماه بعدش کروناواردشد

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
2738
نه ازشماکه ۴سال نه ازمن که ۴ماه بعدنامزدی رفتم خونه خودم خیلی زودوهیچی نفهمیدم😑😂البته دوسه ماه بعد ...

خداتوشکرکن گند ترین دوران زندگیه

من که میگم میگذره فقط با این امید زندم فقط

صبر داشته باش ک شما نصف راهتو رفتی❤️انشالله خوشبختی ب سرت بباره و زود بری سر خونه و زندگیت 

مهم خانوادتن ک با شعورن و ب پسره فشار نیوردن و تحقیرش نکردن 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

منم بخاطر ساختن خونمون مجبورم تحمل کنم خیلی ناراحتم و خسته

انشالله عید دیگه تموم میشه همه چی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی❤
2706