2737
2734
عنوان

احساس خیانت از جانب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 52 پست
منم با برادر شوهرم به شدت صمیمی هستیم ینی بعدش اگع متاهل بشه خانومش اینجوری حساس میشع؟😬😶

اره لطفا تا میتونی ازش دور شو یا نزار ازدواج کنه والا ادم اذیت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی وابستگی؟؟؟؟؟؟؟؟

من بودم تا حالا زنداداششو میکشتم😐😐😐😐😐😐

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2728
عزیزم زنها حساسن تازه به خانواده شوهر اونم جاری سعی کن حد رو نگه داری اینجوری احترام خودت حفظ میشه&n ...

هنوز کع متاهل نشدع ولی اگع بشع حتماااا....البتع الانشم حرف زدن کع همسرم خداروشکر برخورد کرد و جرعت نکردن به برادرشوهرم چیزی بگن

نه اصلا نمیدونم چی بش داده ک اصلا زبونم باز نکرد

اگه مطمئنی چیزی بینشونه پدرشون رو دربیار حق و حقوقت رو بگیر بعد جداشو آدم چیا که نمیشوه آخه با زن برادرش ...این آدم که به ناموس برادر چشم داره به درد زندگی نمیخوره 

منم با برادر شوهرم به شدت صمیمی هستیم ینی بعدش اگع متاهل بشه خانومش اینجوری حساس میشع؟😬😶

خب الان ایرادی نداره اما وقتی ازدواج کرد حد و حدودت رو بیشتر حفظ کن جوری رفتار کن که دوست داری جاری خودت با شوهرت رفتار کنه

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2738
همون اول دیدی میری پیشش میشینه حرف میزنه جفت پاشو قلم نکردی ببخشید همون اول دیدی اسمشو چی سیو کرده ...

نه اشتباه کردم موقع ک اسمو دیدم کاش اونموق ابروشو میبردم ولی چ فایده شوهرم خوب بود ی افتاقی افتاد ۵ماه از هم دور شدیم ک کار خانوادش بود تو این ماها دوباره ب این زنه نزدیک شدش کلا فقط جدایی تو سدمه اصلا درست نمیشه 

اره لطفا تا میتونی ازش دور شو یا نزار ازدواج کنه والا ادم اذیت میشه

الهی بگردم چقدر حساس شدی....شاید واقعااا چیزی نباشع بینشون خب....ببین من برادرشوهرم همه حرفایی کع نمیتونع بع خانوادش بگه رو به من میگع همیشع....درد و دل میکنع...شاید شما هم همینه فقط حساس شدی....

نه اشتباه کردم موقع ک اسمو دیدم کاش اونموق ابروشو میبردم ولی چ فایده شوهرم خوب بود ی افتاقی افتاد ۵م ...

مثلا چطور نزدیک میشه تو جمع میره پیشش؟

یا زنگ میزنن بهم؟

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
اگه مطمئنی چیزی بینشونه پدرشون رو دربیار حق و حقوقت رو بگیر بعد جداشو آدم چیا که نمیشوه آخه با زن بر ...

نمیدونم واقعا کاش خدا حقایقو بم نشون بده باید بفهمم چی داره باش چی داشته 

شوخي نكن امسش چي بود؟بچه داشت؟حسش چي بود؟

روزی هزارنفر تاپیک میزنن اسم همشونو که حفظ نمیشه بکنم. میگفت خیلی عادی هستیم. داشت در مورد جاریش میگفت که خیلی خودشیرینی برای مادرشوهرش میکنه و همش غذا و کیک و دسر درست میکنه و خونشو تمیز میکنه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706