2726
عنوان

احساس خیانت از جانب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 52 پست
مثلا چطور نزدیک میشه تو جمع میره پیشش؟ یا زنگ میزنن بهم؟

خود دختره با خانواده شوهرم تو ی خونن میرفت تنها باهم میشستن تو جمع میرفت دنبالش پیشش میشست واقعا دارم دیونه میشم

[QUOTE=173883972]روزی هزارنفر تاپیک میزنن اسم همشونو که حفظ نمیشه بکنم. میگفت خیلی عادی هستیم. داشت در مورد جاریش میگ ...[/QUO

بچه داشت؟اسمش ندا نبود؟

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه نشون داده با خانواده شوهر نباید صمیمی شد

برداشت بد خیلی میشه....من برادرشوهرم همیشع هوامو داشت ولی خدایی هیچوقت هیچ حرکت بدی نزدع....ولی خیلی هوامو دارع....مادر شوهرم برگشت گف فلانی برادر شوهرشو از شوهرش بیشتر دوس دارع😒کع دیگه شوهرم باهاشون برخورد کرد

الهی بگردم چقدر حساس شدی....شاید واقعااا چیزی نباشع بینشون خب....ببین من برادرشوهرم همه حرفایی کع نم ...

همینه اصلا شاید دقیقا همین باشه ولی سخته تحملش چون شک بد افتاده تو جونم من میدونم ک این کار حرومی نمیکنه ولی باز ی جوری بش نزدیک میشه ک میگم نه فلان مسکن و...😔

2728
[QUOTE=173883972]روزی هزارنفر تاپیک میزنن اسم همشونو که حفظ نمیشه بکنم. میگفت خیلی عادی هستیم. داشت ...

نمیدونم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
خود دختره با خانواده شوهرم تو ی خونن میرفت تنها باهم میشستن تو جمع میرفت دنبالش پیشش میشست واقعا دار ...

چه پروهستن توام بدو برو پیشش بشین باید این موضوعو حل کنی حتما هیچ جوره کوتاه نیا

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
برداشت بد خیلی میشه....من برادرشوهرم همیشع هوامو داشت ولی خدایی هیچوقت هیچ حرکت بدی نزدع....ولی خیلی ...

همین دیگه منتظر آتو گرفتن هستن آدم میخواد خفشون کنه واسه دوری از همین حرف و حدیثا ماها درحد احوالپرسی هستیم فقط

چه پروهستن توام بدو برو پیشش بشین باید این موضوعو حل کنی حتما هیچ جوره کوتاه نیا

دیگه جلو من اینکارو نمیکنن چون من بیانش کردمو و همه خانوادش فهمیدن ولی مسدونم بازم دنبالشه ک باش بشینه دنبال فرصتیه انگار فقط ببینتش