2737
2734
عنوان

خانوم های مستقل میشه بیاید

171 بازدید | 42 پست

سلام اسم من تارا هستش 19سالمه 

سال آخردبیرستان ،رشته ام گرافیک 

من مستقل نیستم توبیرون رفتن و...

بادوستام نمیتونم برم بیرون 

یابامامانم فقط میتونم برم یا با دختردایی هام مامانم اجازه میده 

من دلم میتواد ی دخترمستقل باشم قوی باشم 

دلم نمیخوادمتکی ب کسی باشم .

میشه کمکم کنید راهکاربدید برای مستقل شدنم 

تمام عمرخندیدم به این عاشق به آن عاشق چنان عشقی سرم آمد که من دیگر نمیخندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما ۱۹ سالته درس بخون درست و حسابی شاغل شو دستت بره تو جیبت بعد مستقلم میشی . مستقل شدنو فقط تو بیرون رفتن نبین . اون بی اهمیت ترینشه توی این سن. تو خودتو ثابت کن بقیه هم مجاب میشن بهت استقلال بدن

عزيزم من ٣٥ سالمه كارشناسي ارشدم دارم 

مثل يك خواهر بهت توصيه ميكنم، امين اول و آخرت خانواده باشن. 

الان يكم براي استقلال زوده، باهاشون مشورت داشته باش و درامدت رو پس انداز كن، اصلاً هم دنبال حرف دوست و رفيق از هيچ پسري خوشت نياد.  

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
2738
بدترین اتفاقی که ممکنه بیفته وقتی با دوستات بری بیرون چیه؟ 

دوربزنیم تو خیابون همین 

تمام عمرخندیدم به این عاشق به آن عاشق چنان عشقی سرم آمد که من دیگر نمیخندم

من هیچ دوستی نداشتم و ندارم اما مستقل زندگی میکنم یدونه دخترم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
دوربزنیم تو خیابون همین 

نكن، من همه اين راه هارو رفتم 

اصلاً هم مومن و ... نيستم، رفتم بن بست بود ته اش. جز از زندگي عقب افتادن و الكي تو نخ ديگران بودن و اتلاف طلايي ترين دوران عمرت چيزي نداره 😔

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
2706