2733
2739
عنوان

ارزو به دل موندم یه بار بابام یه چیزی بگیره برا مامانم بگه عااالیه

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 101 پست
متوجه نشدم 

این خانوم گفت چرا خودشو نمیبره

گفتم حتما مادر استارتر خودش تنهایی خرید میکنه

شوهرش برا خوشحال کردنش از روی محبت هدیه میخره 

و اینکه مادرت بی توجه ب محبت پدرت ، این خطرناکه برا زندگیشون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر هر دفعه میخره و مامانت خوشش نمیاد کار بابات خیای رو مخه. باید با مامانت بره بیرون و به سلیقه ی م ...

اینایی که گفتم رو خودش دیده و گفته قشنگه بعد بابام پشت سرش رفته خریده که مثلا سوپرایزش کنه :) 

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
عزیزم شما چند سالته؟

۱۹

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
2731
و منت نذاره باورتون میشه بابام ۳۰ میلیون تو بانک داشت نه ۴۰ تومن بعد ازچندماه پیش سودم میگیره ولی با ...

عزیزدلم برای کمرت حتما بردکتر  خدای نکرده دیسک نباشه این علایمی که گفتی مال دیسکه پشت گوش نندازکه ادموزمین گیرمیکنه

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

چه شوهر خوبی بااینکه این همه سال ازازدواجشون گذشته بازم کادومیخره.شوهرمن اصلااهل کادودادن نیست حتی روزتولدوروززن وسالگردزدواج تبریک خشک وخالی هم نمیگه بااینکه من خیلی جوونم هنوز

چه بابا خوبی داری خدا حفظش کنه 

ولی رفتار مامانت خیلی زشته من اگه جای پدر شما بودم یکبار دوبار سه بار کادو میخریدم وقتی میدیدم طرف مقایل قدرشناس نیست به هیچ عنوان دیگه براش هدیه نمیخریدم پدر شما خیلی دل بزرگی داره

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
عزیزدلم برای کمرت حتما برو دوترکه خدای نکرده دیسک نباشه این علایمی که گفتی مال دیسکه پشت گوش نندازکه ...

مرسی عزیزم میگن❤

مامانمم خیلی درد مکنه کمرش گاهی خییییییلی

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2738

چقدر مامان باباتون سنشون پایین بوده موقع ازدواج .و اینکه شما این موضوع رو درک میکنی چقدر خوبه ولی مامانت متوجه این برخورد با پدرتون نیست .من فکر کردم مامانو باباتون پنجاه شصت سالو داشته باشن بعد که گفتی متولد۶۰ خیلی تعجب کردم

چه شوهر خوبی بااینکه این همه سال ازازدواجشون گذشته بازم کادومیخره.شوهرمن اصلااهل کادودادن نیست حتی ر ...

بابام شاید باورتون نشه ولی اینقد رمانتیکه روز پرستار واسه مامانم یه دسته گل بزرگ گرفت بش گف چون تو پرستار دلمی اونوقت مامانم چی گفت؟؟؟ این همه پول دادی جا دسته گل 

منم نمیپسندم و سر همین پولای الکی ک همسرم خرج میکنه ناراحتم گل میاره دیگه ب جای خوشحال شدن ناراحت میشم میگم پولای نازنین رو نده گل بگیر هرروز خشک میشه فردا بازم کار خودش رو میکنه دیشب برام گل اورد گفتم نمیخام نگرفتم ازش وقتی ی چیزی دیگه نیاز دارم باید برام اونو بگیره ن فقط پول حیف کنه دیکه

چقدر مامان باباتون سنشون پایین بوده موقع ازدواج .و اینکه شما این موضوع رو درک میکنی چقدر خوبه ولی ما ...

اره عزیزم همش میگم کاش میشد یه جوری با مامانم صحبت کنم ولی متاسفانه من هرچی میگم میگه اره تو همش طرف باباتی از بابات حمایت میکنی خب اخه رفتارش اشتباس معلومع بخدا

2706