2733
2734
عنوان

پسر ناقلای من

289 بازدید | 11 پست

سلام به همه 

پسر من یک ماه و نیم دیگه دوسالش میشه 

گاهی از میز بالا میره و روش میشینه 

توی خونه میدوئه و محکم تو در حمام میزنه از صداش خوشش میاد 

ذوق ک میکنه تو خونه میدوئه و جیغ میکشه و بلند میخنده 

خواهرشو دوست داره و میبوسه اما گاهی چن تا میزنه تو سر و بدنش 

اینا طبیعیه ؟ بچه ها ی شماهم تو این سن ای رفتارارو دارن؟

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

در لباس شویی و یخچال رو هم باز و بسته میکنه (خیلی محکم)

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

البته مهربونی هم داره 

مثلا اروم میشینه تلویزیون میبینه 

تو گوشی عکس های گالری نگا میکنه و موزیک گوش میکنه 

پتو میکشه روی باباش😅

لباس هارو میذاره تو لباس شویی 

تو پهن کردن رخت خواب ها بهم کمک میکنه

و کارای دیگه اما این تولید صدا ها خیلی رو اعصابه مخصوصا تو این شرایظ اپارتمان نشینی 😟

پسره منم الان 20 ماهشه کلن لباسشویی وجارو برقی ازش جدا نمیشه چند روز پیش یکم لباس ریختم تو لباسشویی و رفتم بقیه لباسارو آوردم ریختم تو لباسشویی بعد که شسته شدداشتم در میاوردن دیدم لآ به لآ ی لاباسا  یک 7 8تا سیب زمینی رفته آورده ریخته تو لباسشویی، با خواهرشم خیلی بازی میکنه ولی بعصی وقتا موهاشو میکشه 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
فقط میتونم بگم هممممممه بچها عین همن    

انقدر میزنه تو در حمام و دستشویی ک سردرد میگیریم

بعداز  کتک زدن خواهرش نمیدونم چ رفتاری نشون بدم😞

پسره منم الان 20 ماهشه کلن لباسشویی وجارو برقی ازش جدا نمیشه چند روز پیش یکم لباس ریختم تو لباسشویی ...

😂😂😂😂😂

بچه ی منم ی بار لیوان شیشه ای انداخته بود 

فوری خاموشش کردم ابشو خالی کردم درش ک باز شد لیوانو دراوردم😅

خواهرش هفت ماهشه بغلش میکنه یا با برس زده تو پیشونی سوراخ سوراخش کرده

2738
😂😂😂😂😂 بچه ی منم ی بار لیوان شیشه ای انداخته بود  فوری خاموشش کردم ابشو خالی کردم درش ک ب ...

الهی🥰🥰خدا حفظش کنه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
الهی🥰🥰خدا حفظش کنه

مرسی عزیزم 

خدا به بچه ها و عزیزای تو هم سلامتی بده😘😘😘😘😘

سلام عزیزم زبون پسرتون که قلبی شکل بود روعمل کردیدچطوره الان 

سلام جانم عمل نکردم خوبه راحت حرف میزنه و غذا میخوره و هیچ مشکلی نداره