2733
2739
عنوان

اوضاعتون بعد طلاق چه جوری شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 43 پست
واقعا  که  حتی  لگه  اونم میخواست  توباید  از  همچین  ادمی & ...

اول گفت مول ندارم نمیتونم کالا بزرگ بگیرم پدرم گفت خودم همه چیو میگیرم بعدش گفت پول ندارم سنگ کنم خونه رو طلاهایی که مدر خرید تو مجردی همه رو دادم بعدش گفت پول دانشگاتو ندارم پدر گفت میدم بعد گفت خرج خونه ندارم باز دادیم بعدش ۵۰ میلیون وام گرفت و نداد به اسم من حالا پولو گرفته و نمیده من بدبخت باید بدم چقد یه مرد میتونه نامرد باشه آخه

حالا میگه ازت بدم میاد

اول گفت مول ندارم نمیتونم کالا بزرگ بگیرم پدرم گفت خودم همه چیو میگیرم بعدش گفت پول ندارم سنگ کنم خو ...

اگه  بگم  خری  ناراحت  نمیشی؟؟اخه  زن  حسابی  چراانقدر  سواری  دادین واقعا  که  حالم  بد  شد   سرمهریت  اصلا  کوتاه  نیا  تاقرون  اخرشو  بگیری  هاااا

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه  بگم  خری  ناراحت  نمیشی؟؟اخه  زن  حسابی  چراانقدر  سوار ...

وحشتناک دوسش داشنتم خانوادم میگفتن نکن حماقت کردم گوش ندادم حالا یه زن دیگه پیدا شد که میخواد ساپورت کنه 

نه سر مهریه اصلا نمیخوام‌کوتاه بیام هر چی خرج کردم رو حداقل برگردونم 

خودمم باورم نمیشه تا تونستم از لحاظ مالی هم کمکش کردم ولی فک کنم یه نفری رو پیدا کرده که بیشتر ساپور ...

گفتی بچه نداری؟شاید یکی دیگه دوست داره

اخه چجور بعد ده سال یادش افتاده بره عشق باری

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2731
به زور چن سال موندم گفتم خوب میشه ولی خیلی رفتاراش مشکوک بود خیلی زیاد حموم میرفت گوشی شو میبرد  ...

عزیزم من خیلی اذیت شدم خیلییییی زیاد

عاشقش بودم جلو همه وایسادم ولی رفت با ی دختر شوهردار که پنج سال ازش بزرگتر بود

مطمئنم ک خدا برام کم نمبزاره و بعد این سختی ها اسونیه

توام خودتو بسپر به خدا تا ارامش بیاد سراغت و بدون که تنهایی بهتر از موندن با اینجور افراده

اگه میتونی مهریه یا ی پولی بگیر و برو سراغ زندگیت و رویاهات

باهم ازدواج کردن ؟!

نه هنوز جدا هم نشدیم

نمیدونم باهم هستن یا ن من ی بار بخشیدمش فک کردم درست میشه ولی اومده بود اشتی چون ماشینش و حساباش توقیف بود بعد رضایتم همش میگف درستت میکنم ی کار میکنم خودت بزاری بری

دختره هم با وقاحت پیام میداد ب زور نمیتونی نگهش داری ببین ب خاطر من داره خودش رو میکشه

2740

ازکسی مشاوره نگیر چون هر کسی ی تحملی داره ی کتاب بهتون معرفی میکنم خوبه امیدوارم که حالتون رو بهتر کنه کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد ۱ساعت بیشتر هم وقتتو نمیگیره بخون

آقا هستم

مطمئن باش دنیا به آخر نمیرسه، حتما هم تحت نظر یک روانشناس بالینی باش تا حالت خوب خوب بشه، بعد چند ماه برات خیلی عادی میشه، کسی که تو رو نخواسته بندازش دور، برای خودت ارزش قائل باش، تو حتما دوست داشتنی هستی و قطعا اون آدم خیلی بی لیاقت بوده، 

نه هنوز جدا هم نشدیم نمیدونم باهم هستن یا ن من ی بار بخشیدمش فک کردم درست میشه ولی اومده بود اشتی چ ...

آها 

آخه خیانت افراد متاهل با متاهل خیلی زیاد شده و گاها حتی باهم ازدواج هم میکنن

انشاالله هرچی که به صلاحت هست واست پیش بیاد

آها  آخه خیانت افراد متاهل با متاهل خیلی زیاد شده و گاها حتی باهم ازدواج هم میکنن انشاالله هر ...

ممنون عزیزم 

مرد یا زنی که نتونه پایبند به تعهد شرعی عرفی و قانونیش باشه باهیچکس نمیمونه ی تایمی باهمن شوروحال اولیه میخوابه بعد ی زندگی پر از سوتفاهم و شک در انتظارشونه

عزیزم من خیلی اذیت شدم خیلییییی زیاد عاشقش بودم جلو همه وایسادم ولی رفت با ی دختر شوهردار که پنج سا ...

ببین عزیزم کسی کا بخواد مارو میمونه اگر رفت با یکی دیگه بزار بره 

ماها خودمون رو اگا دوس داشته باشیم باید هر کاری کنیم که خودمون اولویت اول باشیم عزیز

اگه اون میتونه یه زندگی خوب داشته باشه چرا منو و تو نتونیم درسته خاطره ادمو داغون میکنه ولی ما به خودمون داریم آسیب میرسونیم که چی طرف رفته با یکی دیگه

میدونی به خاطر خیانت چندین نفر خودشون رو کشتن و نابود شدن و بعدش هیچی عوض نشد 

ولی یه نصیحت اگه روزی برگشت و بهت گفت برگرد من اشتباه کردم هیچوقت بهش فرصت نده و نرو

چون من یه بار فرصت دادم ولی بعدش هزار بار همون کارو تکرار کرد

منو و تو به این دنیا نیومدیم که به خاطر یه نفر زندگیمونو تباه کنیم اینهمه خوبی و قشنگی تو دنیا هست زیبایی هست چرا ما اونارو میزاریم کنار 

اگه ما خوشحال باشیم پروفایل غمگین نزاریم و قشنگ زندگی کنیم هم اون میسوزه و میگه برا دختره هم مهم نبوده 

یه بار دیگه از اول زندگی رو شروع کنیم اینا همه تجربه بود

ببین عزیزم کسی کا بخواد مارو میمونه اگر رفت با یکی دیگه بزار بره  ماها خودمون رو اگا دوس داشته ...

من پارسال برگشتم ب غلط 

الانم ناراحت نیستم بزرگ شدم درس گرفتم و زندگی کردم

اگه اون تجربه ها نبود به فکر ساختن زندگی نمیوفتادم زندگیم میشد مثل خیلی خانما که با بچه مجبور به سازشن یا ب سختی زندگیشونو میچرخونن

خذازوشکر زود جنبیدم