2726
عنوان

اوضاعتون بعد طلاق چه جوری شده؟

899 بازدید | 43 پست

سلام دوستان من بر خلاف علاقه خودم و به اصرار طرف مقابل و خانواده ها دارم جدا میشم حال روحی خوبی ندارم و نمیدونم چه جوری بعد طلاق زندگیو ادامه بدم

شما اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید و اینکه الان دارین چه کاری میکنید و آیا ازدواج کردین؟

هر کی خط همراه اول داره بیاد

این تاپیکو مال دوسال پیش رفتم توش ۵ گیگ اینترنت رایگان گرفتم خیلیا تو این تامیک نت گرفتن خودتون بیاین ببینین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2483646/اینترنت-رایگان-همراه-اول

وقتی دوس نداری طلاق بگیری خب نگیر

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ازدواج نکردم ولی واقعا جرا بر خلاف میلت میخوای جداشی ؟ فورا به روانشناس مزاجعه کن

ببین من برای هر کاریم با دکترم مشورت میکنم و تا الان خیلی راضی و موفق بودم بنظرخودم 

خوتستی بگو شکاره دکترمو بهت بدم ازش وقت بگیر فوق العاده س راهنماییتش

اگر راهی نبود راهی بساز ...

خب  طلاق  نگیر  

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

خب دوسش داری چرا میخواییید جدا شید

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
اقا تورو خدا بهم بگو سهمیه 5 درصد و منطقه 3 باهم چه تاثری رو رتبه میزاره ؟😑

باهم  نیست  فقط  یکیشو  میتونی  استفاده  کنی

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
وقتی دوس نداری طلاق بگیری خب نگیر

گفته به اصرار طرف مقابل

شوهرش طلاق میخواد

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...

عزیزم من حدود ی ساله درگیر طلاقم 

البته با نظر خودم و تاییذ بزرگتر ها

بهت ی حرف میزنم و اونم اینه ک زندگیو هرجور ببینی میگذره

من با زن بابا زندگی میکنم پدرم ب شدت سخت گیره

ی وقتا یواشکی از سرکار میاد ببینه من بیرون نباشم یا کاری نکنم گوشبمو چک میکنه و خلاصه شرایط خوبی از لحاظ زندگی ندارم

ولی این زندگی رو ترجیح دادم به همسری که رفیقاش و الکل و شراب براش از زن و زندگی مهمتر بود و بارها بهم خیانت کرد

این زندگی من الان زودگذره و میتونم باز زندگیم رو بسازم

ولی اگر با اون ادم میموندم ایندم مشخص بود

هرچند گاهی افسرده میشم از اوضاعی که دارم

ولی تغییر این شرهیط خیلی بهتر از موندن تو اون زندگیه ک مرد نگات کنه بگه ازت خوشم نمیاد بات حال نمیکنم

طرف داره طلاق میده من چه جوری نگیرم؟؟؟؟

اها اشتباه خوندم

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
2706