2737
2734
بهتر میگفتی خواهر من بدبختو با خاک یکسان کردی که😂

آخه نخوندم که کی و میگه😕

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من خودم سرشار از عیبم همینجوری برام سوال شد😂😂😂😂ناراحت نشوعاخایی

😂😐چرا نارحت شم 

شرشار از عیبم نیستی 😡

من یکی از تاپیک هات شرکت کردم و نظر دادم ..(با اکانت * حاج جوکر ..

همون آقایی که گفتین همچیمو دوست داره ؟ ایشون همونن؟

2728
2740

آره چون بایکم ژل و لباسای چسب قیافشو تغییر میدم 🤓😈

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
دخترا میدونن چی میگم یه دسته ازپسر  عینکیا هستند قیافش و شبیه اوناس که خیلی درس میخونند حالا شا ...

پشمام 😐😂😂😂 

منم اینطوریم ... عینکمو در میارم مثل قصاب ها میشم .. 

به نظرت عمل کنم 😂😂😂

اینو دیگه معیار ازدواجتون نکنید تروخدا     خر خون بودن یا نبودن  مسیله این است

اصلا مگه خرها هم میخونن که میگن خر خون 

خدایی خرا چی میخونن؟😂😂😂😂😂

❤💕این امضا پراز عشقُ حالِ خوبِ  امید وانرژیِ مثبته امیدوارم با خوندنش حالِ دلت خووووب بشه......😍لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن با لبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات🍫 میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش💕راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیای💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم❤
اتفاقا هرکی نخوند به جای رسید .. به نظرم خر خون کلمه مناسبه .. چون اون زحمت کشید ولی یکی دیگه موفق ش ...

هر کی نخونده لابد زده تو کار دیگ و توی اون کار موفق شده مث خیلی از شغل ازادا 

درس خوندن هم برای هرکسی قلق داره 

ولی امکان داره کسی تلاش کنه نتیجشو نبینه لزوما منظورم نتیجه کنکور نیست 

Throw out butterflies
اگه منظورت پسر اهل درس و مطالعه، تحصیل کرده هست، من از خدامه با ی نفر اینطوری ازدواج کنم

نه اونجوری منظورم نیست بعضی پسرا  هستند قیافش و شبیه اوناس که خیلی درس میخونند حالا شایدم درس نمیخونندا ولی اینجوری به چشم میان 

2706