2733
2734
سلام بچه ها ما می خواستیم با ماشین بریم ترکیه, اما گفتن ارمنستان هم روی بورس هست, ارزون تر هم میشه. کسی ارمنستان رفته؟ می خوایم با ماشین بریم. قیمت هتل ها مکان برا خرید مکان دیدنی و تفریحی خواهشا کمممممممک!
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
ارمنستان خیلی پرهزینست وگرونیه اونجا
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خرید که هیچی نمیشه بخری بسکه گرونه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
اصلا تعریفی نداره من ترکیه نرفتم نمیدونم مگه میشه زمینی رفت؟
اهان ازکدوم مرز ترکیه میری تا استانبول چقدرراهه؟
سفر به ارمنستان آرام و زیبا با هوای خنک و کوهستانی . سرزمین مادران و کودکان شاد لحظات خوشی را برای شما فراهم میکند با توجه به افزایش نرخ پروازهای ارمنستان عده کثیری سفر زمینی را ترجیح میدهند . اگر حوصله سفر 24 ساعته با اتوبوس تک صندلی را ندارید بهترین گزینه مسافرت با اتومبیل شخصی میباشد مسافرت با خودروی شخصی این امکان را به سرنشینان می دهد تا با پیمودن پیچ و خم‌ها و پشت‌سر گذاشتن نا همواری‌ها،و دیدن جاده های سرسبز و زیبا، مقصد را به شکل دیگری تجربه کنند. مسافرت با خودروی شخصی به ارمنستان این امکان را به سرنشینان می‌دهد تا چشم‌های خود را به مناظر اطراف جاده صیقل دهند و از طبیعت بکر و دست نخورده جاده های کوهستانی زیبا و مهمان نوازی مردم مهربان آن لذت برد و از یکنواختی مناظر شهری قدری فاصله بگیرند. سفر با خودروی شخصی این فرصت را به سرنشینان می‌دهد تا در هر نقطه‌ای از مسیر که جذابیت مطابق با سلیقه آنها را دارا بود توقف کنند و از بودن در طبیعت و آرامش آن لذت ببرند. به همین دلیل مسافرت با خودروی شخصی می‌تواند جذاب‌تر از هر مسافرت دیگری باشد. اما این نوع سفر به شدت نیازمند توجه به نکاتی است تا فرصت آرامش و لذت را برای مسافران فراهم آورد و آن نکات مسائلی نیستند جز توجه به خودرو وراننده آن. ونیز در این سفر ها دانستن زبان ارمنی یا انگلیسی می تواند موثر باشد در مسافرت به ارمنستان با خودروی شخصی هم گواهینامه بین المللی نیاز است و هم برای خودرو باید پلاک ترانزیت تهیه کنید. برای مسافرت زمینی با خوروی شخصی از هرکجای ایران که ساکن هستید میتوانید ابتدا به تبریز سفر کرده و ازآنجا به بعد خودرا برای یک مسافرت خارجی آماده کنی. زمان سفر شما از تبریز تا ایروان حدود 10 ساعت است پس برای مسیر سفر سعی کنید صبحانه و نهار را از تبریز تهیه کنید . البته در مسیر ایروان رستورانهای محلی خوبی وجود دارد سعی کنید صبح زود از تبریز بطرف جلفاو بعد از آن بطرف نوردوز حرکت کنید مسیر تبریز تا نوردوز حدودا دو ساعت نیم می باشد.(از تبریز تاجلفا135 کیلومتر و از جلفا تا نوردوز 70 کیلومتر) در35 کیلومتری جلفا به روستای سیه رود می رسید(آخرین جایگاه پمب بنزین قبل از مرز) باک خودرو را کاملا پر کنید و اگر خودرو شما دوگانه سوز است باک گاز خودرو رانیز قبل از ورود به گمرک از روستای نوردوز کاملا پرکنید به میزان مورد نیاز از درب گمرک نوردوز پول رایج ارمنستان(درام) را تهیه کنیدو توجه داشته باشید که ویزایی که سر مرز باید بگیرید بابت آن باید مبلغ 10 دلار برای هرنفر باید حتما دلار تهیه کنیدو نیز مقداری دارم برای بین راه داشته باشیدوبرای اطمینان بیشتر می توانید بقیه پولتان را بصورت دلار و یا یورو حمل کنید و در ایروان به درام تبدیل کنیدو نیز می توانید در بانک ملت حساب ارزی افتتاح و در شعبه بانک ملت ایروان از آن برداشت کنید بعد از انجام مقدمات خروج از پل مرزی بین ایران و ارمنستان حرکت کرده تا وارد خاک ارمنستان شوید در آنجا شما را به یک سالن راهنمایی می کنند. در سالن گمرک ارمنستان ابتدا برای صدور ویزا و خودرو شما فرمهایی در اختیار شما قرار داده می شودکه کاملا به زبان ارمنی و انگلیسی می باشد بعد از دریافت اجازه ورود از گمرک ارمنستان بطرف ایروان حرکت کنید. این مسیر 395 کیلومتر است. برای گواهینامه بین المللی جهت سفر با خودرو شخصی به ارمنستان این مدارک لازمه گواهینامه معتبر جمهوری اسلامی ایران دو قطعه عکس تمام رخ زمینه سفید 3 * 4 ( در صورتیکه عکس گواهینامه با عینک می باشد عکسها حتما با عینک باشد ) ارائه تصویر صفحه اول گذرنامه ( در صورت دارا بودن ) تکمیل فرم درخواست ( فارسی و لاتین - تاریخ تولد لاتین می بایست به میلادی درج گردد ) روشهای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی : مراجعه به یکی از نمایندگیهای کانون در سراسر کشور(تحویل فوری) مراجعه به ادارات پست سراسر کشور (زمان تحویل یک هفته پس از ارسال مدارک) برای کابوتاژ ( پلاک بین المللیِِ وسند حاوی اطلاعات کامل وسیله نقلیه) این مدارک لازم است: اصل پروانه خروج موقت معتبر صادره توسط یکی از گمرکات کشور و تصویر پشت و روی آن. اصل گذرنامه ج.ا.ایران مالک یا راننده مطابق اسامی معرفی شده در پروانه خروج معتبر و تصویر صفحات مشخصات و اعتبار گذرنامه ( ها ) کارت خودرو یا شناسنامه مالکیت خودرو آدرس های مراکز: 1- تهران – خ خرمشهر- خ شهید عربعلی – پلاک 2 2- نمایندگی های منتخب کانون در سراسر کشور تهران تا تبریز ۶۰۰ کیلومتر - تبریز تا جلفا ۱۳۵ کیلومتر - جلفا تا سیه رود ۶۰ کیلومتر - سیه رود تا مرز نوردوز (ارمنستان) ۲۰ کیلومتر - معطلی در مرز ۲ الی ۳ ساعت - فاصله نوردوز تا ایروان ۴۰۰ کیلومتر جمعا 1215 کیلومتر فاصله ایروان تا مرز نوردوز و شهر مغری زیاد نیست و حدود ۴۰۰ کیلومتر است به همین دلیل هم اگر لب مرز و در سیه رود باکتان را پر کنید. در راه برگشت٬ نیاز به حدود نصف باک بنزین خواهید داشت تا به مرز ایران برسید. پمپ بنزین ها در ارمنستان خیلی کوچک و قدیمی و معمولا خلوت هستند مقررات ورود ویزای ارمنستان ویزای بازدید برای حداکثر ۱۲۰ روز، و یک یا چندبار ورود قابل صدور است. اتباع برخی کشور‌ها (لیست کامل این کشورها)‌ برای تقاضای ویزای ارمنستان به دعوتنامه نیاز دارند. اتباع ایران از این قاعده مستثناء هستند. ویزای ارمنستان از طریق سفارتخانه‌های ارمنستان، مرزهای ورودی و همچنین از طریق اینترنت (eVisa) قابل دریافت است. ویزای ارمنستان بطور معمول ظرف سه روز صادر می‌شود. هزینه صدور روادید عادی ۵۰ دلار است.البته سر مرز همان موقع به شما ویزای ارمنستان می دهند که بهتر با درام مبلغ آنرا بپردازید چرا که با درام حدود 46 دلار می شود یعنی 1600 درام یک نکته : تا می شود از بردن دارو بخصوص کدئین دار جدا خوداری کنید اگر هم لازم است حتمی نسخه پزشک را نیزبه همراه داشته باشید وگرنه انطرف خدا به دادتان برسد هیچ محدودیتی در ورود وسایل همراه مسافر (از جمله عطریات، دخانیات و الکل) وجود ندارد، مگر اینکه بسیار بیشتر از اندازه معمول استفاده شخصی باشد. اطلاعات بیشتر در سایت گمرک ارمنستان در طول مسیر به سوی ایروان از دو شهر عمده عبور خواهید نمود.ابتدا پس از طی مسافتی در حدود ٨٠ کیلومتر به شهر کاپان میرسید و سپس به سمت ایروان ادامه مسیر خواهید داد. آژانس آذرگشت آمادگی خود را جهت ارائه هتل با واچر رسمی در بهترین منطقه ایروان اعلام میدارد مزیت ما داشتن دفتر نمایندگی و کارگزار معتبر فارسی زبان در ایروان است هتل 3* تاپ نورک رزیدنس 135 دلار هتل4*تاپ با استخر رو باز رویال پالاس 135دلار هتل3*تاپ المپیا مرکز 165دلار هتل3*تاپ رجینه یا هرازدان با استخر روباز170دلار هتل 3* تاپ آکواتک با پارک آبی 175دلار هتل 3* تاپ اربونی 180دلار هتل4*تاپ متروپل مرکز/استخر یا باس بوتیک 205دلار هتل 4* آنی پلازا 220 دلار هتل4*تاپ یوروپ 240دلار هتل5* تاپ گلدن پالاس 310دلار هتل 5* بینظیرماریوت 310دلار 3شب اقامت درهتل با صبحانه-ترانسفر رفت و برگشت – بیمه – سیم کارت آذرگشت مجری مستقیم ارمنستان دارای دفتر نمایندگی در ایروان 22881099 به نرخهای فوق هزینه بلیط هواپیما و یا اتوبوس تک صندلی اضافه میگردد دوست گلم با افتخار در خدمتت هستیم
خدا جونم شکرت
کیانا جان ارمنستان و پایتختش ایروان به شهر مادر و کودک معروفه اونجا نشانی از استرس در چهره مردم نیست هوا عالیه بازار عتیقه فروشی داره که واقعا چیزای باحالی میتونید پیدا کنید غذاهاش خوشمزس برای خرید اجناس برند گرونه ولی سایر چیزا نرخاش خوبه شکلات هایخوشمزه ای داره در فاصله 1 ساعتی ایروان دریاچه سوان منظره بینظیری داره دره گلها یا زاخکادزور هم واقعا زیباس و میتونید از تله سیژ استفاده کنید حتما کلیساها و جاهای تاریخی مثل هزار پله را برید حتما اگه با ماشین خودتون میرید حتما به دلیجان معروف به سوئیس کوچک هم سری بزنید ایروان پارک آبی و سینما چند بعدی خوبی هم داره برای رزرو هتل و کلیه خدمات میتونید رو کمک ما حساب کنید
خدا جونم شکرت
2706