2733
2734
من این سوالو پرسیدم همه کفتن حامله نیستی بی بی زدم دیدم‌حاملم😑

این سوالای من و درست جواب بده تا بگم جنسیت بچه ات چیه

از مرغ خوردن، پوست کندن،. شستن بدت میاد؟ هر کدومش

چیزی که سر دخترت دوست داشتی الان دوست داری؟ 

غذاهای کبابی مثل جوجه و کوبیده رو دوست داری بیشتر؟ 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به قلبت رجوع کن . آیا واقعا همونه که همیشه دلت میخواسته؟ جوابش جواب واقعی قلبته

جواب ندادیا بی معرفت نشو 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2740
بمنم همه گغتن میرسی از فال گرفته تا حس ششم اما خبری نیس

سرگرمیه

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

اگه میشه به من بگین نشون میارن یانه؟اگه میارن کی قبل از عید یاعید؟یا اینکه کلا دیگه نمیان

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

آزمونی که دادم موفق میشم میتونم برم سرکار، کی باردار میشیم؟ 

شما نینی سایتی مهربون لطفا میشه برای سلامتی خودم وخانواده ام دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنی.                           
2706