2733
2734

عشقم که ۲سال بکوب باهم بودیم اصلا دعوا نمیکردیم این یه ماهه اخر۳بارپشت هم دعوامون شد دیروزم من یه حرفی زدم که ناراحت شد گفت تمومه دیگه نمیخوام توززندگیم باشی بلاک کرد ازهمه جا حتی نذاشت حرفمو بزنم یا ببخشه

خیبلی دوسش داشتم خیلی کلی خاطزه داشتیم دوسال  یه چشمم اشکه یه چشمم خون   افسرده ی به تمام‌معناشدم درحد مرگ ایندموساخته بودم باهاش من😔

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

درک میکنم خیلی سخته

امکان نداره برگرده؟  خب دوست داشت هیچ وقت اینجوری یهو نمیرفت 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستت نداشت

اگ داشت نمیرفت

اگرم داشت برمیگرده

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
درک میکنم خیلی سخته امکان نداره برگرده؟  خب دوست داشت هیچ وقت اینجوری یهو نمیرفت

دوسه بار قهرکردیم برگشنیم نگار حالم خیلی بدع خیلی فقط خدامیدونه

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
2738
مردا برن بمیرن همشون باو

چرا همشون چرا جمع می‌بندی 

من از شوهرم جدا شدم اما دیدگاهم به جمع بد نمیشه و آرزوی مرگ کسی نمیکنم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
دوسه بار قهرکردیم برگشنیم نگار حالم خیلی بدع خیلی فقط خدامیدونه

عزیزم حتما ناراحت شده از دستت عصبانی شده وگرنه فکر نکنم فراموشت کنه چن روز صبر کن انشاالله عصبانیتش بخوابه خودش کم کم میاد 

درک میکنم بخدا خودم همه این لحظه هارو تجربه کردم وقتی از نامزدم جدا شدم 😔 

مطمئن باش میاد عزیزم

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸