2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاي دست دوم از جاي ك ميشناسي ميخري يا هر جا شد؟

از جایی که میشناسم و سالهاست ازش خرید میکنم اگه بخوام بفروشم هم به خودش میفروشم طلای دست دوم دیگه کسر آنچنانی نمیشه موقع فروش ولی به درد استفاده نمیخوره اصلا چون بهداشتی نیست آدم حس خوبی ب استفاده ش نداره 😂

2731
از جایی که میشناسم و سالهاست ازش خرید میکنم اگه بخوام بفروشم هم به خودش میفروشم طلای دست دوم دیگه کس ...

مامان منم راضي نميشه بخره ميگه نه خيلي بد هست مال مرده ها هست  ميگم مادر من خب نپوش استفاده نكن

يا مثلا اب طلا بزنيم

قبول نميكنه

مامان منم راضي نميشه بخره ميگه نه خيلي بد هست مال مرده ها هست    ميگم مادر من خب نپوش استف ...

بابا مال مرده ها که نیست 🤣اما حتی اگه تر و تمیز  باشه کلا حس خوبی به استفادش  نداری  و اگه میخری باید دیدگاهت این باشه که میشه سرمایه ت بزاری یه گوشه ولی  مگه میزارن سرمایه بمونه برا آدم 😑 الان که داره میاد پایین ولی اشکالی نداره میگم  چی ارزون شه میگم به جهنم که ضرر کردیم ولی اینا ک میگن ارزون شده الکیه اقلام مصرفی مردم اصلا ارزون نمیشه 

از جایی که میشناسم و سالهاست ازش خرید میکنم اگه بخوام بفروشم هم به خودش میفروشم طلای دست دوم دیگه کس ...

چرا من میخوام بگیرم مامانم میگه میزارمش تو وایتکس بعد استفاده کن😐😐😐

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂
2740
2706