2737
2734
نه میره  بالای یه تومن من امسال از خرداد  تا حالا ینی دقیقا تو اوج گرونی حدود ۶۰ تومن طلای ...

ببخشید ولی دعا کن بالا نرهههههه

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا میکنم نره تو تاپیک بالا نوشتم انگار درست تایپ نکردم دعا میکنم همه چی بیاد پایین حتی اگه من ضرر ک ...

😗😗به امیدخدا حالا درکن میکنم ها چون خودمم ضرر کردم برای طلا ولی امیدوارم همه چی بیاد پایین

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
😗😗به امیدخدا حالا درکن میکنم ها چون خودمم ضرر کردم برای طلا ولی امیدوارم همه چی بیاد پایین

انشالله که همه مردم تو رفاه و آرامش باشن بخدا من  همیشه  دعا میکنم برای همه چون دعا در حق دیگری به خود آدمم بر میگرده انرژی مثبتش 

2728
انشالله که همه مردم تو رفاه و آرامش باشن بخدا من  همیشه  دعا میکنم برای همه چون دعا در حق ...

آره عزیزم خدا به همه بهترین هارو بده