2737
2739
عنوان

بگین من با این جاری چکار کنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 108 پست
توی جای خلوط بهش تذکر داده البته من نگفتم  ولی میترسم توی جمع بهش بگه ناراحت بشه خیلی

این ترساتو بریز دور یاد بگیر تو زندگیت خودت اولویت داری وقتی شوهرت در همون لحظه جوابشو بده خودشو جمع میکنه اگه دیوونه بازی هم دربیاره شخصیت بدشو نشون میده و خودشو ضایع میکنه شما که برای رفت و آمد با این جاری حاضر نیستی از خودت بگذری حاضری؟!

تاکید میکنم همون موقع شده با لبخند حوابشو بدین 

تو خلوت و... فایده ای نداره 

مشخصه زن و شوهر آدمای باحیا و سربه زیری هستین داره میتازونه

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا بگو به تو چه اخه.. مگه به تو گفتم جم کنی.. شوخر خودش چجور ادمیه خوبه با هاش نره دعا سنا بگیر ...

خیلی حسوده عزیزم 

شوهرش اصلا باهاش خوب نیست و ارزش براش قائل نیست 

به شوهرم گفتم کمتر اونجا هوامو داشته باشه ولی اونجا میرم واسش میوه پوس میکنم یا... شوهرم میخواد جبران کنه 😂😂

2731
این ترساتو بریز دور یاد بگیر تو زندگیت خودت اولویت داری وقتی شوهرت در همون لحظه جوابشو بده خودشو جمع ...

مرسی از کمکت عزیزم 

خیلی باهاش بحث نمیکنم ولی این دیگه اوج حسادته، 😂😂

خیلی حسوده عزیزم  شوهرش اصلا باهاش خوب نیست و ارزش براش قائل نیست  به شوهرم گفتم کمتر او ...

کجایی هستی گفتی تلف حس کردم همشهری هستیم من کرمانی ام

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2740
عزیز من جلو ادمای حسود خوشبختی و محبت بینمون رو نشون ندین بهتره 

چشم حتما 

ولی این شوهرم یاد نمیگیره 😂😂

وای حالا که دیگه بچه پسره چکار کنم همش در حال ناز خریدن هست منم خوشم میاد ولی نه به قیمت خرابی زندگیم❤️❤️

خیلی حسوده عزیزم  شوهرش اصلا باهاش خوب نیست و ارزش براش قائل نیست  به شوهرم گفتم کمتر او ...

منم یه جاری چاق دارم خیلی حسوده.. ولی من همش جلوشون عادی رفتار میکنم اصلانم هوای شوهرمو ندارم خیلی کم.. فقط یه بار داشتم ظرف میشستم بچه خواهر شوهرم دخترمو زد شوهرم گفت ادم قحطه تو ظرف میشوری بیا بچه رو بگیر.. خودشون ظرفاشونو میشورن

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
منم کرمانی ام گلم

اره میگم فقط کرمونیا میگن تلف😁خوشبختم

همیشه همینکار کردم ولی توهیناش خیلی زیاده امروز واقعا سرم خیلی درد گرفته بود 

خب تو که هیچی نمیگی اون حرص میخوره بدتر رفتار میکنه اگه تو عکس العمل نشون بدی دلش خنک میشه بذار حرص بخوره

2706