2733
2734

بیشتر شبا وقتی خوابم با عرض معذرت باد میدم بیرون . و متوجه میشم اینکار کردم و خیلی خجالت می کشم شوهرم شنیده باشه . اصلا غیر ارادی هم هست . قبل خوابم میرم دستشویی و بازم فایده نداره . میدونم میاین میگین ایتم تاپیکه ولی خوب اگه یه نفرتون راه حل داره خوشحال میشم برای این مشکلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای منم  ی بارتوکل عمرم پیش اومده اونم پیش شوهرم عقدم هسم این همه توخونه میخابم نمییشه هقته ای بار پیش اون میخابیدم شد😑

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2738

منم توی خوابگاه فردا صبح همه چپ چپ نگام میکردن😂😂😂🤣🤣فدای سرت

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
همه میگوزن همه ی آدم های دنیا  ناراحتی و نگرانی نداره

وای خدا ترکیدم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

پوستت کوتاهه پلکاتو ک میبندی ی جا دیگه باز میشه😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706