2737
2734
عنوان

کسی با خانوادش مشکل داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 110 پست
من و شوهرم با خونواده شوهرم مشکل داریم خیلی بی منطق و خدانشناس هستن بی انصافن برگشتم میگم دخترت بهم ...

عییی چه بیشعور . 

.

محل زندگیتو تغییر بده اینا شبیه گوله های اتیش هستن 

میفته توی زندگیت

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

18

عزیزم.  طاقت بیار 

ما ها که اینجور سختی هایی داریم خیلی قوی هستیم .

کاری کن روی پای خودت وایسی

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
2731
خب تو رو چرا میزنه

میزد الان نمیزنه. 

خودم نمیدونم یک مدیر دبیرستان داشتم خیلی خانم خوبی بود تا آخرین نفس کمکم کرد . خدا زیادشون کنه

18

خیلی جوونین ، من نمی دونم چرا دارن اینکارو باهات می کنن ، به خاطر اینه که می خوان از سر خودشون باز کننت ؛ اگه قوی باشی چیزی نمیشه .دلتو باید محکم نگهش داری .میشکته ولی تنها چیزیه که زنده نگهت می داره

.پایان
2740
عییی چه بیشعور .  . محل زندگیتو تغییر بده اینا شبیه گوله های اتیش هستن  میفته توی زندگی ...

بدبختی پدرشوهرم خونه داده کلی هم ب خونه رسیدیم شوهرم میگه پول جمع کنم قید خرجی ک واسه خونه کردم میزنم و میریم ولی متاسفانه فعلا پول نداریم باورت میشه چند روزه کارم شده فکر و فکر و اه و گریه و شب بیداری؟چند شبه سر هم یه ساعتم نخوابیدم هر چی شوهرم میگه دایورت کن واست مهم نباشه و هزارتا حرف میزنه آرومم کنه نمیتونم جز خوبی کاری نکردم اما از حسادت همشون دشمنم شدن مادرشوهرم در مورد من چه دروغا که به پدرشوهرم نگفته

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
اخه تا کی

تا وقتی که از اونجا بری ببین من الان دارم با قدرت درس میخونم بعدش میرم کار میکنم . دیگه هم نمیام خونمون

بدبختی پدرشوهرم خونه داده کلی هم ب خونه رسیدیم شوهرم میگه پول جمع کنم قید خرجی ک واسه خونه کردم میزن ...

همین که همدم داری عزیزم خیلی عالیه .

تنها کسی که ارومت میکنه گلم شوهرته.🌹