2733
2734
عنوان

کسی با خانوادش مشکل داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 110 پست
می خواد آستانه صبرت تموم شه و خودت بزاری بری همون تصمیمی که خودت گرفتی 

اینجوری که راحت میشدم

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من و شوهرم با خونواده شوهرم مشکل داریم خیلی بی منطق و خدانشناس هستن بی انصافن برگشتم میگم دخترت بهم فحش پدر داده مادرشوهرم میگه چی میشه داده ک داده میگم بی جا کرده کسی حق نداره ب خانوادم توهین کنه میگه ادبتووووو منم گفتم دختر شما ادب نداره سی و اندی سالشه فحش اونجوری داده من بی ادب شدم جالبه پدرشوهرم دو روز بعد اومده خونمون منو شوهرمو ب فحش کشیده ک دو شبه نخوابیدم ب من گفتی بلد نیستی بچه تربیت کنی!

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2740
به دین کار نداره ؛ دو تا زن داره و نمی تونه کنار اون دو تا به دخترش که مادر نداره فک کنه واسه همین پ ...

من نمیدونستم دو تا زن دارن

چقدر جامعه عجیب شده واقعا

انشالله استارتر نجات پیدا کنه