2737
2734

سلام به رفتار زشتی شوهرم داره که من این رفتار و ندارم و ازش متنفرم و بارها گفتم این کارو نکن اما انجام میده 

اونم این هست که می‌ره پشت سر من با دوستان وهمکار هاش حرف میزنه و مسائل شخصی مونو بیان می‌کنه

با این کارش منو جلو اونا خراب می‌کنه

چندین بار دیدم یواشکی تو گوشیش

حالا من هم از لجم چند بار بدش رو به دوشتاش گفتم اما با خنده و در حد خیییلی کم. 

آیا من باید مقابله به مثل کنم و برم به دوستاش بگم که اون دروغ گفته همه غیبتاش الکی بود و من اون جوری نیستم که توضیحی داده براتون. چون بخدا نیستم 

یا اینکه سکوت کنم 

آخه با سکوتم انگار متهم میشم. 

وقتی از شوهر مم بد گفتم انگار اونا حقو به شوهرم می‌دهد چون ذهنیت شون نسبت به من خراب شده 

حالا چیکار کنم چجوری خودمو ثابت کنم خیلی برام مهمه چون شوهرم منو جلو اونا بد جلوه داده خیییلی.... 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرت منتظر پیام دوستی و رابطه از طرف همکاراش و دوستاش به زنش باشه 

وا یعنی چی 

بخدا منم زده کرده از همه چی

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2738

مگه برای مردم زندگی میکنی ک حالا خودت رو میخوای بهشون ثابت کنی!! فقط خداس ک اونم خودش بیننده س .. اصلا واکنش نشون نده وگرنه تمام زندگیت صرف ثابت کردن خودت ب دیگران میشه و یه روزم ب یه جایی میرسی ک خسته شده باشی .. پس از الان این روش رو پیش نگیر

ولش کن عزیزم مردا آدم نمیشن همه از دست این شوهرا مینالن منم یکیش.والا

آبجی آخه من آزارم به مورچه هم نمی رسی خیلی بهم فشار میاد که به ناحق پشت سرم حرف زده بشع

وای چه خاله زنکه.خیلی اخلاقش بده تا میتونی تنبیه اش کن

چیکار کنم بخدا دعوا کردم قهرم کردم 

همش الکی میگه نه نگفتم 😔😔😔 با اینکه من با چشمای خودم دیدم. راه کار تون چیه

وا یعنی چی  بخدا منم زده کرده از همه چی

یعنی دوستاش و همکاراش بیشتر میان تو نخت بعد هم میگن شوهرت باهات خوب نیست بیا با ما باش ! به شوهرت بگو خیلی حواسش جمع باشه ! فکر نکنه خیلی هنر میکنه من زیاد دیدم این مدلی که کار به اینجا رسیده ! 

زن و شوهر هیچ وقت نباید خبر زندگیشون پخش و نقل دهان باشه

چیکار کنم بخدا دعوا کردم قهرم کردم  همش الکی میگه نه نگفتم 😔😔😔 با اینکه من با چشمای خودم دی ...

همون دعوا وقهر😐پَ چرا درست نمیشه☹

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
مگه برای مردم زندگی میکنی ک حالا خودت رو میخوای بهشون ثابت کنی!! فقط خداس ک اونم خودش بیننده س .. اص ...

آخه ما خیلی رابطه خانوادگی با اینا داریم و همش چشم تو چشم میشیم نمی‌خوام ذهنیت بد ب من داشته باشم بعدشم اینا اصلا هیچی 

بالاخره چهارتا دشمن پیدا میشه و این حرف ها پخش میشه 

من می‌خوام جلوی این کارو بگیرم

چیکار کنم شوهرم این اخلاق ترک کنه 

بخدا من راجب زندگیم به دوست صمیمی هم نمیگم

2706