2737
2739
عنوان

مژه هامو زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 36 پست

قرنطینه عقلتو خورد آخه چه کاری بود

یکی از فامیلامون مژه های سوخت ولی باز دراومد

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامان من ۳۰ سال پیش اینکارو کرده بود درتیومده بود تا چند سال

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من پسرم وقتی بچه نوزاد بود مژه هاش فر بود برداشتم با قیچی کوتاه کردم اون حالتشو از دست داد 🤦🏻‍♀️

برا دخترمو دیگه عاقل شدم و دست نزدم همچنان فر و بلنده

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740

وای چرا زدی ی بار دوست احمقم اومد مدرسه گفت زدم ک بلندتر بشه و این حرفا من احمق ترم رفتم خونه زدم نوکشو بعصیا رشد کرد همون شد ولی بعضیا رو ک الانم‌میبینم ک قیچی خورده اس فک کن بعد ۱۰ سال تقریبا😐 

سمت شما هم آب قطعه اسی؟😐😐😐

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

😐😐😐😐😐

من بخوام موهام ۵ سانت رو کوتاه کنم دو ماه راجع بهش فکر میکنم بعد تصمیم میگیرم

بعد تو مژه ات رو قیچی کردی؟؟؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
😐😐😐😐😐 من بخوام موهام ۵ سانت رو کوتاه کنم دو ماه راجع بهش فکر میکنم بعد تصمیم میگیرم بعد تو مژ ...

نه فقط یه کوچووووولو تهشو زدم

فقط اون نازکی تهش از بین رفته ولی بازم زشته دیگ:)

2706