2733
2734
عنوان

نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم پسرا هم عاشق میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هنوز بعضی  از شماها به بلوغ فکری نرسیدید و هضم کردن 

این حرفها زود است برایتان

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2728
منم زود رفتم گالری تو عکسای شوهرم دستشو کشیدم جلو زوم کردم ببینم رگش پیداس یا نه     &nb ...

حالا کجارو میگن پشت دست یا بازو؟😂

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیز شما رو خودت کار کن ک با دیدن این چیزها جذب نشی و قوی باشی در مقابل پسر .. چون اونا انقدر چشماشو ...

ن بابا من تو دلم اینجوری هست ولی هیییچ وقت نمیرم سمتشون😑 موقع درستش. با ادم درستش

2738
اه اسمت من رو برد به اهنگ ادل!🥺🥺 Never mind, I'll find someone like you I wish nothing but th ...

Hello im a door😐

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706