2733
2739
عنوان

طرزه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 47 پست
نه نه منظورم از تاپیک صدا و نوع حرف زدنه بعضیا با یه حالته خاصی حرف میزنن

اره کلا تحقیق کردن توییه مشاجره اغلب کسانی که صدای ارومتری دارن قدرت نفوذ کلماتشون بیشتره و خب لحن صدا و فاصله بین جملات و کلمات بنظرم بی تاثیر نیست میتونی برای شروع از جلوی اینه شروع کنی من خودمم دوستم که کار گویندکی میکنه بصورت تنها جلو اینه صداها و حرکات خودش کنترل میکنه

دوستان لطفا فقط ریپ بزنین لایک نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کلا تحقیق کردن توییه مشاجره اغلب کسانی که صدای ارومتری دارن قدرت نفوذ کلماتشون بیشتره و خب لحن ص ...

اره تاثیر داره تو مدرسه من خودم هر موقع کنفرانس داشتم همه ساکت میشدن وگوش میکردن اما برابقیه صروصدا بود همیشه منم صدام خیلی نازکه باز دوسداشتم یکم بم تر بود

2728
اره تاثیر داره تو مدرسه من خودم هر موقع کنفرانس داشتم همه ساکت میشدن وگوش میکردن اما برابقیه صروصدا ...

اتفاقا من صدام بمه خوشبحالت اصلا لطافت دخترونه نداره زمانی که سرما میخورم از پشت تلفن صدام شبیه پسراست😂😂😐🤦🏼‍♀️

دوستان لطفا فقط ریپ بزنین لایک نکنید
اره من صدام نازکه کم تر اهنگی به صدام میاد

اره من صدام کپی مریم حیدرزاده فقط باید اهنگای غمگین و با صداری ارو بخونم مثل مازیار فلاحی کسی برای اهنگایی که اوج داره زشت میشه 

2738
اتفاقا من صدام بمه خوشبحالت اصلا لطافت دخترونه نداره زمانی که سرما میخورم از پشت تلفن صدام شبیه پسرا ...

نه بابا خوبه بخوای حداقل برادل خودت یه اهنگ بخونی قشنگ میشه صدای من نازکه نازک تر بشه خیلی داغون میشه 

امروز یه نفر خانوم زنگ زده بود به گوشیم انگار شوهرم با گوشی من زنگ زده بود این خانوم هم دفتردار بود بعد گفت فامیل شوهرمو نیستن بعد گفتم نه کاری هست به من بگین بعد گفت نه عزیزززززم فکر کرد بچه ام بعد گفتم خانومشونم بنده خدا یه لحظه هنگ کرد ساکت شد صدام مثل دختر بچه هاست جدیم نمیگیرن😅😅😅😅

امروز یه نفر خانوم زنگ زده بود به گوشیم انگار شوهرم با گوشی من زنگ زده بود این خانوم هم دفتردار بود ...

وای من یه دوستی دارم انقدر صداش گوگولیه دفعه ی اول باهام حرف زد تلفن و برداشت فکر کردم بچست داره حرف میزنه بچه ی ۴ ساله بعد گفت خودمم شاخ در اوردم😂

وای من یه دوستی دارم انقدر صداش گوگولیه دفعه ی اول باهام حرف زد تلفن و برداشت فکر کردم بچست داره حرف ...

😁😁😁من دوستت نیستم ایا 😉🤣🤣🤣 تومدرسه همه میومدن پیشم میگفتن یکم برامون حرف بزن منم فکر میکردم دارن مسخرم میکنن اما خوششون میومد