2733
2739
عنوان

طرزه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 47 پست
کاش راهیم بود صدامون خوب بشه  من اینقد بده انگیزه ندارم فن بیان خوب داشته باشم

راه که هست تو گوگل سرچ کن انقدر را۶کار میاره واسه ی حرف زدن رو صدات کار کن هی بهتر میشه عسل خیلی خوبه حتما بخور رو صدا تاثیر داره

چه تمریناتی؟

شاید عجیب باشه اما من کلا بچه ساکتی بودم در عین حال از دوازده سالگی خودم توی مشکلات مختلف تصور میکردم و سعی میکردم بهترین راه و بهترین حرفایی که میتونم تو اون موقعیت های سخت بگم و چه واکنشی انجام بدم، پیدا میکردم🤭

دوستان لطفا فقط ریپ بزنین لایک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راهکاره خاصی داری بدی؟

اطلاعات بالا و منطقی صحبت کردن 

و یک رشته کلام رو خوب بالا اومدن و خب نتیجه گیری کردن

البته خیلی عالی نیستم از متوسط جامعه کمی بهتر از دوستان کمی بهتر نه اینکه خفن باشم و بی همتا نه 

2740
راه که هست تو گوگل سرچ کن انقدر را۶کار میاره واسه ی حرف زدن رو صدات کار کن هی بهتر میشه عسل خیلی خوب ...

حالا صدای من درست برعکس این دوستمونه،هرکس پشت تلفن باهام حرف میزنه فکرمیکنه دخترم داره حرف میزنه،میگن گوشی روبده مامانت  

کاش راهیم بود صدامون خوب بشه  من اینقد بده انگیزه ندارم فن بیان خوب داشته باشم

صدا که ذاتی اما خب بعضی ها خودشون صداشون نازک میکنن وکش دار حرف میزنن بعضی چیزی ها هم هست رو صدا تاثیر داره مثلا خوردن بعضی چیزها برای تقویت تار صوتی ولی خودتون رو دوست داشته باشین همه چی باهم که نمیده خدا به یه ادم