2733
2739

نامزدم با داداشش ماشین سنگین رو شریکن و باهم کار میکنن بعد خب دوتا مغازه داره داده کرایه خودش یکیشم هنوز نساخته یکی دیگ دارن که داداشش میخاد بزنه بااین اوضاع احتمال زیاد باید کرایه کنه من میگم با ۴۰ تومن وسایل و یخچال بخره سوپری بزنه شهر نسبتا کوچیکی هست و نمیخایم بزرگ باشه مغازه نظرتون چیه!؟

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم

بنظرم سوپری خوبه فقط چجوری ماشین رو اداره میکنن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم سوپری خوبه فقط چجوری ماشین رو اداره میکنن

خب مغازه رو دست کسی میده

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
2731
سوپری حوصله زیاد میخواد که اکثرا حوصله شون نمیگیره  مخصوصا اگه راننده باشن

ن بابا میده دست کسی

2740
خب مغازه رو دست کسی میده

خب چرا اصلا مغازه باز کنه وقتی خودش نمیخاد ادارش کنه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود