2737
2739
عنوان

وای خاک بسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 56 پست

اسم تاپیک نمی گم 

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
دقیقا اسم تاپیکمو بعد رفتم قسمت عکس های گوگل

لینکشو پاک کرده بودی؟

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی حالم بده 

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
2731

وقتی سرچ کنی یه موضوعی رو تو گوگلاگه تو نینیسایت دربارش حرف زده شده میاره سریع عکسم تو تاپیک باشه میاره 

مثلا من میزنم تیروعید یه تاپیک درباره تیروعید وارسال زده بودن اورد 

فکرکنم گزارش بزنی بگی به نینییار تاپیکتو حذف کنه ازگوگلم حذف میشه دیگه

تاپیکتو بزار اینجا برات گزارش بزنیم پاک شه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
لینکشو پاک کرده بودی؟

لینک نبود 

2738
وقتی سرچ کنی یه موضوعی رو تو گوگلاگه تو نینیسایت دربارش حرف زده شده میاره سریع عکسم تو تاپیک باشه می ...

چطور بگم ؟ 

تو معلومه ازون زرنگایی😂

😂😂😂

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
اسم تاپیکتو برا نی نی یار بفرس بگو همون پستی ک عکس گزاشتیو پاک کنه

تو خصوصی بگم بهش؟

لینک تاپیکو بذار همه برات گزارش بزنیم حذف بشه

قانونش حذف نشده مگه که با گزارش اوکی نمیشه؟

تو معلومه ازون زرنگایی😂

آدم باید سیاست داشته باشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706