2737
2739
عنوان

چشم زخم...

634 بازدید | 16 پست

یک عده رو میبینم که عکس خودشونو سفرها و خونه زندگی و بچه و هنری و همه چی شونو صبح تا شب میذارن اینستا اونوقت خیلی اتفاق خاصی براشون نمیفته.... اما خودم با اینکه چیز خاصی ندارم آدم معمولی هستم اجاره نشینم تماما عکس گل و بلبل و کارهای بافتنی و این چیزا رو میذارم... همیشه خدا چشم میخورم مریض میشم زیاد هفته ای سه چهاربار میفتم از مریضی.... نمیدونم چرا واقعا چی داریم مگه هیچی والا ماهم معمولی هستیم 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونام چشم میخورن ما که تو زندگی اونا نیستیم

سام درخشانی گفته بود هروقت عکس میزارم دعوامون میشه و... 

بعدم دور از جون همه ندیدی یهو یه بلائی سرشون میاد بنظرم عاقبت خوبی نداره 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
پیجت بذار منم بذارم همو فالو کنبم 

خانم هستید؟ اسم پیج تون چیه من الان ریکویست میدم اینستا 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
از نظر علمی حرفت اصلا منطقی نیست

از نظر علمی کاملا اثبات شده هست. از نظر مذهبی در قرآن هم آمده 

2738
اره خانومم اسم پیجم goltag500

فالوت کردم فروغم 

این پیجم عزیزم https://www.instagram.com/p/CKOTu-8MkVr/?igshid=10b0if8ouukq1

فالو کردم 

بخور چشم زخم

امام رضا علیه السلام :

همانا شفای چشم زخم ،

خواندن سوره ی حمد و فلق و ناس و آیت الکرسی ؛ و بخور دادن کندر و مر [مکی] و قسط [تلخ] می باشد .

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلّم فرمودند :

بیشتر ِ مُردگان ِ شما از چشم زخم مُرده اند و کمتر با اجل می میرند.

*به نسبت مساوی ترکیب :

کندر [ آتشی ـ چون کلا دو نوع کندر داریم ؛ که یک نوع خوردنیه و یک نوع بخور یا دود دادنی که بهش میگن کندر آتشی یا دودی] + مُرّ [مکی] + قِسط [تلخ] را روی آتش بگذارید.

**از عطاری تهیه کنید.

🚩🚩 سختی های زندگی به من یاد داد بی اهمیت ترین چیز توی مسیر زندگی حرف ِ مردمه . . . 🚩🚩
2706